Teepee stan - kde kúpiť?

nikalejko
19. nov 2018

Ahojte , viete poradiť overenu stranku kde kúpim teepee stan? S príslušenstvom ??

lula313
19. nov 2018

@nikalejko v mobelixe teraz za najlepšiu cenu

nikalejko
autor
20. nov 2018

@lula313 nejde o cenu ale kvalitu a z mobelixu určite kvalitný nebude 😂

ufatess
20. nov 2018

Čo by na ňom nemohlo byť kvalitné? Podľa mňa je to aj jedno nie? Hlavne, aby sa páčil

lula313
20. nov 2018

Tiež si myslim, veď sa jedna o tyce a latku, to nie je mixer, aby sa tam nejak odrážala kvalita a ja som napr. nebola ochotna zan dat 90eur, po koľko sa predávali, keď ani neviem, či by sa dcere páčil, lebo veľa deti zaujme na 5 minut.. inak ja som nakoniec objednala taký hrad miesto stanu z nemeckej stránky a je celkom fajn kvalitovo😉

gerfinka
20. nov 2018

@nikalejko mate zaujem o realny teepee stan ci brackarsky pre deti? Znamy sije tie realne...

nikalejko
autor
20. nov 2018

@ufatess no ak vám je jedno že kupujete nekvalitné veci ..tak to je váš problém ..ale ja si radšej príplatim za kvalitu a viem že to niečo aj vydrží

nikalejko
autor
20. nov 2018

@lula313 ja mňa vybratý jeden za 140 aj s doplnkami ...a je to v pohode cena podľa mňa ...a nie nechcem stan žiadny ..a po ďalšie aj tie tyče a látka musia pri detskom hraní niečo vydrzat

hanka1674
20. nov 2018

Aliexpress, aj tak sa všetko vyrába v číne 😂😂😂 Aj ten tvoj za 140 ;)

michaelagk
20. nov 2018

@hanka1674 je to pravda objednávajú to za 40€ z Alí a potom to tu predávajú z riadnou prirážkou

nikalejko
autor
20. nov 2018

@hanka1674 ten môj je hand Made výroba od jednej šikovnej pani ..no len to trvá a chcem mať niečo v zálohe ak by to nestihla

snehulienka639
20. nov 2018

@nikalejko zda sa mi to dost penazi za takuto srandu, akoze neviem, je to len latka a v podstate tyce, to by mi bolo luto tolko penazi za to dat. Myslim, ze aj lacnejsie varianty su a kedze sa predavaju tak kvality by som sa nejako nebala, ze by nevydrzali 🙂

ellieellie
20. nov 2018

pozri na Sashe.sk

lindusss2016
20. nov 2018

Tolko kritiky, zeny. Myslim, ze autorke ide aj o originalitu a tie hand made sa nedaju porovnat so stanom z mobelixu, ved tieto lacne nahrady maju vacsinou plastove tyce a sustakovu latku, podla mna to vyzerabude otrasne, aj ked uznavam, ze ucel to splni. Kupila by som to deckam max na zahradu. Hand made vyrobcovia pouzivaju drevene tyce a bavlnenu latku (povacsinou) a asi si vazia aj cas straveny samotnou pripravou a sitim stanu a doplnkov. Sama robim hand made a viem, co vsetko to obnasa, kolko pri tom clovek stravi casu, ktory by vedel vyuzit aj inak.
Ale tak ako vam nikto nevyhovara kupu lacnych napodobenin, nemusite ani vy kritizovat, ak si niekto chce priplatit za kvalitu, originalitu a nezavadnost materialov.

michaelagk
20. nov 2018
nikalejko
autor
20. nov 2018

@lindusss2016 ďakujem za uznanie , no žiaľ niektoré sa doslova vyžívajú v Tom do niekoho rýpať ..a asi nevedia pochopiť že za kvalitu si treba priplatiť ..veď keď chcem pre svoje dieťa niečo pekné , kvalitné tak to kupim a keď nie tak radšej ani tu napodobeninu nekupim , by som sa hanbila

nikalejko
autor
20. nov 2018

@michaelagk ďakujem idem pozriet

lindusss2016
20. nov 2018

@nikalejko tak nie kazdy ma peniaze na teepee za 150€, ja tiez nie 😂 ale radsej si dam namahu a, vyrobim si, nez by som mala kupit tie imitacie. Niekomu sa s tym nechce piplat, aj to chapem, tak zvoli stan z mobelixu, je to v poriadku, ak je s tym on sam spokojny, len comu nerozumiem je, ze potom idu vyhovarat druhym, aby nekupili pekny hand made stan, lebo je to vraj smejd z ciny. Neviem, co je za tym...zavist?

nikalejko
autor
20. nov 2018

@lindusss2016 jedine

michaelagk
20. nov 2018

@lindusss2016 pani nepovedala že ide kupovať hand made stan až v strede komunikácie to spomenula .Nikoho sa nezastávam ani nikoho nejdem haniť ale nebolo povedané že to bude ručne robený. Ja si tiež rada priplatím za lepšie ale bohužiaľ v dnešnej dobe sú aj veci z činy strašne predražené lebo sa snažia na tom zarobiť a prezentujú to ako niečo extra kvalitne a fotky niesu totožné s tým čo dostanete. Je právda že ked na to niekto nemá si kupi aj tu napodobeninu a nemal by poučovať toho kto chce kvalitu a zas naopak neodcudzovat človeka čo na to nemá. A hádať sa tu kvôli takej kravine ako baby však o nič nejde .

lula313
20. nov 2018

@lindusss2016 nemyslím, že to bolo zo závisti. Tiež si za kvalitu rada priplatím od rodinnej izby s pôrodom v Hainburgu, až po autosedacku Britax Dualfix v mojom bezpečnom nemeckom aute, ale vyhadzovať penazie za stan mi príde absolútne zbytocne, pretože keď sa dieťa na ten stan zvali, tak to neustojí stan ani za 20eur, ani za 200🤷🏻‍♀️

nikalejko
autor
20. nov 2018

@lula313 moje dieťa má rozum a nezničí si veci takže toho sa nebojim

lindusss2016
20. nov 2018

@michaelagk no ja uplne suhlasim. Kazdy snad vie, preco si aku vec kupi a je to jeho vec, pre mna su toto malichernosti. Ako vravim, sama nemam na drahy stan, ale tie lacne sa mi nepacia ani zadarmo. Komu ano, nech si kupi. Ja neviem, akosi som od zaciatku pochopila, ze ide o hand made, mna ani nenapadlo, ze to ma byt predrazena cinska atrapa, ja totizto naozaj nemam prehlad, co sa predava v obchodoch s detskym tovarov, vacsinu veci si robim sama a inspiracie cerpam z pinterestu.

michaelagk
20. nov 2018

@lindusss2016 ja som na tom tak isto a sama som predajca na sashe. Ale nie každý je v dnešnej dobe nadšenec handmade veci xy krát sa stalo že ľudia povedia je to predražené ale v zápäti za tu istú cenu kúpia daku kravinu z činy.

lindusss2016
20. nov 2018

@lula313 no lenze to si ty a ty si ina, zjavne dbas na bezpecnost v prvom rade a dizajn pre teba nehra taku rolu. Je to v poriadku, ale kazdy sme iny, nemozes ju poucovat, ze takto to je spravne. Taktiez nevies, ci ona nepouziva este bezpecnejsiu sedacku 😉 pre mna osobne su materialy v interieroch velmi dolezite, maju svoju energiu a urcite vplyvaju aj na nase zdravie. Ja teda umeliny z duse neznasam a snazim sa im vyhybat, preto ak maju mat moje deti v izbe stan, tak jedine z kvalitnej a peknej bavlny, ale ak maju ine deti hoc aj z igelitu, mne je to jedno, hlavne ze sa zabavia, deckam to je aj tak fuk.

ellieellie
20. nov 2018

@lindusss2016 Presne, ja by som tiež stan z takého materiálu dala deťom max. na záhradu. Určite nie do izbičky, aby to dýchali. Ale veľa mamičiek niečo také nerieši. Napr. kúpia tie úžasné teplučké mäkkučké flísové pyžamká a je im jedno, že bábätku tak priamo na jeho jemnú pokožku dávajú 100% polyester. Ale rešpektujem to, je to každého voľba a ako píšeš, každá mamička je iná a pozerá na vec z iného uhla 🙂

christina_petrikova
20. nov 2018

baby kazda sme ina a mali by sme sa veru aj respektovat 🙂 Mne sa tiez tie stany velmi pacia a je pravdou, ze je ine ked su na mieru robene, hand made a ine je kupit cez net alebo v nejakom obchode, ked je to hand made mas aspon moznost si vybrat aj kvalitu latky, aj prevedenie 🙂