Aké parametre si máme všímať pri kúpe trampolíny?

nikpa
17. apr 2020

Máte typy na čo sa zamerať pri kúpe trampolíny? Myslím co sa týka kvality, čo si všímať, poprípade s akou konkrétnou ste spokojní... Bude na záhrade a primárne pre škôlkara ale nie detská, niečo väčšie. Ďakujem

zuvila9
18. apr 2020

@nikpa My mame trampolinu Marimex 366cm a zatial maximalna spokojnost. Mame dve deti takze sme kupovali vacsiu, nech si tam obaja v pohode zaskacu. A rozhodli sme sa pre nu najma pre to, ze ochrannu sietku ma po vnutornom obvode pruzin, a nie z vonkaksej strany, aby nahodou pri skakani dieta neskocilo na ten modry okraj s pruzinami a nezasekla sa im tam niekde nozicka. Kedze sme kupovali cez internet, kde nieje najlepsie vidiet riesenie prekrytia pruzin, tak sme volili radsej tuto cestu.

fiafia
18. apr 2020

@nikpa my mame tiez velku trampolinu vek cez tri roky. Mali sme aj vonkajsiu aj vnutornu siet a s tou vnutornou som spokojna nema sa jej kde nozka zachitit a nA vonkajsich sietkach ten ochranny kruh nechrani tu obruc kovovu ako by mal, niekde som dokonca videla len hole obruce ja som sa bala ked padala aby sa tam nebuchla hlavou tak za mna pre male deti rozhodne vnutorna siet 👍