Chránič - mantinel do postieľky

panir
19. aug 2021

Ahojte dievcata prosim poradte nejaku stranku ktora ma finančne nezruinuje, kde kúpim mantinel do postieľky. Chcem buď ten zamotaný vrkoč alebo nechám sa inšpirovať vašimi. Máme kúpenú postieľku Gulliver z Ikei (rozmer 60x120) tak niečo v takej veľkosti. Vďaka 😊🙏🏼

beata95
19. aug 2021

Na mall majú teraz zľavy ... 360 cm za 63 eur čo je skvelá cena

petamich
19. aug 2021

ja som kupovala z ebaby.sk a jukki pomer cena vykon fajn 🙂

cariad
19. aug 2021

@panir žiaden. Tri deti a všetky prežili bez chráničov, mantinelov, diek, vankúšov. A sú úžasní spáči.

hviera81
19. aug 2021

skus bazar. toto sa da prat vacsinou aj na vyssich teplotach a mantinel aj pekne vyzehlit

panir
autor
19. aug 2021

@cariad dakujem za radu a tesim sa ze mate spacov, ale mantinel chcem 😃

nikiki29
19. aug 2021

@panir neporadím, ale pri druhom dieťati by som vrkoč nekúpila… kým bol malý naozaj malý, bolo to fajn, ale potom ho používal ako schodík von z postielky. Okrem toho čistiť ho bolo za trest. Ja som mala veľký mohutný, ťažký… krásny a nepraktický. Nabudúce by som volila prakticky - mantinel vyrobený u molitanu - tie nestoja vôbec veľa, držia tvar, splnia účel perfektne 😊 konkrétnejšie neodporučím, lebo moja kúpa nebola vôbec šťastná.

zzzuzzzu
19. aug 2021

@panir ... SINSAY, splni rovnaky ucel ako "znackove" 😉:
https://www.sinsay.com/sk/sk/0909f-03x/crib-bum...

panir
autor
19. aug 2021

@nikiki29 dakujem velmi pekne pozriem aj take z molitanu 😊

monikapatrikova
19. aug 2021

@panir svet pre deti.. 360 cm za 12,80 e.. Pekné majú, ja som spokojná, účel plní, neuberá priestor 👍

nevenka
20. aug 2021

Ja som kupovala na nataly.sk, ale obycajny, okolo celej postielky. Ma malo snurok, musim prirobit. Ked sa naucil sediet, padal dozadu a buchal sa hlavickou o tycky, tak to trochu stlmilo. Povodne som chcela usit, ale lacnejsie to ani nahodou nevyjde. Latky su drahe a este vypln. Akoze, urobila by som si to podla predstav, ale zase, bude to na chvilku len. Ten vrkoc, s tym je este viac roboty, este viac materialu, latky, aj vyplne. A ako tu niekto spominal, pre vacsie babo to bude sluzit ako schodik, babo lahsie vypadne z postielky a zabera miesto.
Ja som chcela len taku vsuvku ako ta, co si skusila uz nieco usit. Napriklad, take upletove saty s Elzou, kruhova sukna pre 6 rocne dievcatko, s kratkym volanikovym rukavom, nic speci, vyjde len latka 1 m (aj to mi vyslo ltt) na cca 15 eur. A este cas a praca, nite a lemovka, sikmy pruzok z upletu. Lebo z tej samotnej latky to uz nevyjde. Pripadne si vyrobis, z inej latky. Takze len material vyjde skoro na 20 eur. A to su take obycky saty. Bavlnena dizajnova latka stoji meter tiez dost a na taky vrkoc jej treba riadne vela. Latky s atestom pre deti nieco stoja. Z inej by som pre babo nesila. A vyplne do vankusov tiez dost. Tak len to som chcela. Ale samozrejme, aj ja kupujem co najlacnejsie, ja to chapem. Len som chcela, aby si ludia nemysleli, ze je to predrazene. Vacsinou nie je, hlavne, ak ide o vyrobu na zakazku. Vyrobcovia na sashe.sk napriklad, musia mat riadne podnikanie, platit riadne odvody, prevadzku, proviziu stranke atd...To len taka vsuvka. Ale viem, kolko je rodicak, no 🤪😁

nikimajorova
20. aug 2021

@panir ak chcete zapletený, na kondela.sk maju za uplne lacne ceny.

panir
autor
27. aug 2021

Nakoniec som kupila na vulpi.sk 😊 maju krasny vyber a za dobre ceny. Kupila som taky klasicky hranaty nie zatoceny vrkoc.