Irobot, Robotické vysávače - vaše skúsenosti ?

steffi50
1. apr 2019

Ahojte, mate roboticke vysavace, ake mate skusenosti ?

hurtaud
1. apr 2019

@steffi50 My mame prvy tyzden xiaomi Rorocka a som mega spoko 🙂

miskap125
1. apr 2019

Roboticky vysávač aj mop mám už nejaký čas a neviem si vynachváliť, vysávač Samsung powerbot, nieje až tak drahý ako irobot,ale super, na jedno nabitie povysava väčší 2i byt, len tieto robotické vysávače neberú prilis veľké nečistoty, občas musím aj tak pozametat alebo povysvat klas.vysavacom. a mop je asi ešte lepšia vec ako vysávač, ten mám irobot braava, umyté bez smuh a veľmi precízne.Určite chod do toho, ušetríš kopu času ktorý môžeš využiť na niečo iné 😊 my mame dve perzské mačky takže je to super pomocník 😁

xarra
1. apr 2019

Máme od Irobot už 2 roky vysávač Roombu aj mopovacieho robota Braava Jet. Veľmi som spokojná. A náhradné diely ako aj handry pre Braavu kupujem veľmi lacno na Aliexpresse.

3009
1. apr 2019

Ja som dcére nedávno kúpila RobZone Duoro Xclean Profi má aj mokré vytieranie a je
super.

hettinka
1. apr 2019

My máme Samsung, starší model, ale používala som ho, len ked sme mali psa a plzol ... inak sa mi to zdá upratané také ledabolo, pod nábytok sa nedostane, pod gauč tiež nie, do užších priestorov nie, na schody nie, okolo stoličiek niekedy áno, niekedy ani nie... A treba mu všetko odpratať z cesty, aby pochodil celú podlahu, alebo mať byt zariadený naozaj minimalisticky ...

Na priebežné povysávanie v týždni možno, ale netreba mať predstavu, že už netreba klasický vysávač. V sobotu vysávame aj tak poriadne normálnym vysávačom, či už robota pustím,a lebo nie. Pri tej cene, bola to predražená zbytočnosť. Ak by stál 50€ a nie 500€, tak by to bolo iné.

saja1
1. apr 2019

@steffi50 my mame neato, uz asi 5 rokov. Mame dom zariadeny tak aby sa vsade vosiel a vsade fungoval. Vysava LEPSIE ako clovek, nechodi nahodne ale pekne si robi mapku. Zatial nezvlada schody 🤔 kym sme nemali dieta bolo to fakt luxusne - kazdy den sa sam spustil kym sme boli v praci. Teraz mi trva 20 minut kym spracem hracky aaach 😅

gumkac19
1. apr 2019

@steffi50 mame takmer rok ilife 5s
nema sice appku ale povysava super aj hladky koberec+ ma nadobu aj na umyvanie

adelakom12
24. apr 2019

@steffi50 ahoooj, my sme si teraz kúpili XIAOMI, lebo to dost jedna influencerka propagovala na instagrame, zevraj to je dobre a vseobecne aj v testoch na nete vysiel ako druhy najlepsi https://necenzurovane.sk/vysavace/ co sa tyka robotickych vysavacov a mame ho asi treti tyzden ale super. ja som trocha divna v tom, ze stale vysavama,kedze mame doma plavaajuce podlahy a vadia mi vlasy a kopy prachu, tak stale vysavam. roboticky vysavac pustim ked idem rano z domu, on spravi co ma a pridem do cisteho bytu, podla mna super pomoc fakticky

steffi50
autor
24. apr 2019

@adelakom12 ja zvazujem ten, alebo potom ten co je aj s mopom xiomi, ale to je uz aj ina cena 🙂

adelakom12
24. apr 2019

@steffi50 nooo to by som mozno neskor aj ja vyskusala 🙂