Komoda s prebaľovacím pultom

olinka246
15. sep 2022

Ahojte. Termín pôrodu mám v novemberi a momentálne nakupujeme vybavičku. Rozmýšľam nad komodou s prebaľovacím pultom a chcem sa informovať, či ste to využívali, či sa mi to oplatí kupovať. Páči sa mi táto konkrétna https://www.verapostele.sk/komoda-s-prebalovaci... z ktorej sa dá neskôr dať dole ten pult, len dať 250€ za komodu a nakoniec ju ani nebudeme využívať, to nechcem :D Máte niektorá skúsenosť s takými komodami? 🙂

vani190493
15. sep 2022

@olinka246 kúpte si len komodu, bábo prebalite aj bez pultu. A škoda peňazí na chvíľku.

mimi3008
15. sep 2022

@olinka246 my sme si spravili komodu na mieru, aby bola vacsia a sirsia a na nej som mala prebalovaciu podlozku tohoto typu
https://www.pilulka.sk/prebalovacia-podlozka-se...
Ked syn odrastol, podlozku som dala dole, pri druhom som ju opat vytiahla. Super na tejto podlozke bolo, ze je pevna, tvrda, takze ked boli malinke babatka, do 3 mesiacov cca, vedela som si ich na tej podlozke preniest kdekolcek, napr.do kuchyne na stol, ked som potrebovala. Vyhoda oproti tym makkym podlozkam

nikol789
15. sep 2022

@olinka246 ja som mala komodu a dokupila som len prebalovaci pult za cca 20€ taku podložku pevnú. A úplne to stačí.... neľutujem fakt

nikol789
15. sep 2022
weronika90
15. sep 2022

@olinka246 My sme dali vyrobiť na mieru komodu a k tomu pultik. Využívala som stále, nakoľko sme to mali v kúpeľni, tak aj po kúpaní som si hneď deti utrela a obliekla. Aj počas dňa som ich len tam chodila prebaliť. Keď nebolo už treba,pultik sa len odmontoval a komodu majú v izbe na veci.

katkasmacka
15. sep 2022

Ahoj,ja som kupila prebalovaci pult z ikea. Dole 2sufliky a hore pult na prebalenie,stacilo. Ide ale skor o to ako budete fungovat. Napr.pri dcere sme mali malu kupelku tak som pult vyuzivala,mala som ho v detskej. Teraz mame velku kupelku,mame tam policu na ktoru som si dala taku tu prebalovaciu podlozku a vsetko som robila tam. A komodu nevyuzivala,len na veci. Takze skor takto sa zamysli.

00momo
15. sep 2022

Ja mam komodu s putlom a vyuzivam stale moja chrbtica je šťastná. U svokrovcov pult nemame tak na gauci posteli .. moja chrbtica stale place. A krpec ma 14m.

00momo
15. sep 2022

vyuzivam na maleho oblecenie.

beata_k
15. sep 2022

Ale neblazni 250€ za komodu s listou po bokoch. Ja som mala stol za 20€ a prebalovaciu podlozku za 10€. Nekupuj zbytocne predrazene somariny. Najlepsie sa zaraba na detoch. Lebo ked to nekupis, si "zla" matka, ktora nechce pre dieta len to najlepsie.

baluinka
15. sep 2022

@olinka246 my sme prebalovaci pult intenzivne pouzivali doteraz,dcera ma 20mes,akurat teraz je uz odplienkovana. viem,ze niektore mamy ho tsk dlho nevyuziju,lebo im tam dieta neobsedi,ale je to individualne,nasa nrma problem vydrzat,preto sme ho tak dlho vyuzili. inak sme mali ten uplne obycajny ikeacky,skvelo posluzil. ak sa ti komoda dizajnovo paci,kup si ju. ale ak ide cisto iba o pult, mozno by som sa poobzerala po komode,ktora sa mi fakt bude pacit a plus k tomu si dokupila bud len taku pevnu prebalovaciu podlozku,alebo ten lacny ikea pultik.

mima172
15. sep 2022

Za mňa je komoda s prebaľovakom super vec, no také peniaze by som za ňu nedala. Kúpili sme cez bazár za 20€, vrch (prebaľovacia časť) sa dala odopnut a ostala len skrinka. Nič extra moderné to nebolo, no bola pekná a funkčná.

nairia
15. sep 2022

ja som kupila len podlozku s pevnym spodkom a prebalujem na pracke v kupelni. tam mam vsetko vratane cistej vody poruke

macikovaiveta
27. sep 2022

@olinka246 máme po vnučatkach postieľku s komodou na tom sa prebaľuje a z postieľky sa dá urobiť valenda pre 5 až 8 ročne dieťa , dokúpili sme matrac , využívali sme to dlho 👍