Má niekto túto nábytkovú zostavu v detskej izbe?

potvora1
30. júl 2018

Ahojte, má, alebo mali ste niektorá z vás túto zostavu?? Len chcem vedieť, či je tá nadstavba nad písacom stolíkom k nemu pripevnená,alebo nie, ďakujem pekne.

bucko555
30. júl 2018

@potvora1 nemám ale vyzerá to že je to tam položené a prisrobovane k tým dvom skriniam

mirkavic
30. júl 2018

Áno my sme s bratom mali takúto a je to len voľne položené, no keď je to pri stene je to bezpečné...chcete kupovať? Máme na predaj, používaná no zachovalá 😉

syberia
30. júl 2018

@potvora1 ahoj....mala som takuto zostavu...ta nadstavba stoji na zemi...ked si vsimnes su z boku take dlhe dosky...ten stolik sa tam len vsunie..

mirkavic
30. júl 2018

@syberia neviem či si mala od rovnakej firmy ale nám tá nadstavba stojí na stolíku 🤔

danicabbb
30. júl 2018

@potvora1 nie nieje

syberia
30. júl 2018

@mirkavic aha...no tak moze byt...ze sme mali nieco ine...alebo mozno sa mi to pletie...tu zostavu som mala ako detsku...a to uz dost davno 🙂 🙂 🙂

mojvlk
30. júl 2018

stoji to na stole

potvora1
autor
30. júl 2018

Ďakujem za postrehy, my máme túto zostavu doma, tiež kupovaný z bazaru a chcem ten podstavec postaviť na stôl, ale nie na originál stôl bojím sa, či nespadne😉 lebo po bokoch tie skrine mať nebudem...ale zas, keď ťa nadstavba stojí na zemi,, stojí dosť pevné...tak teraz neviem

potvora1
autor
30. júl 2018

@syberia ahoj, tá môja nadstavba sa dáva na stôl....

mirkavic
30. júl 2018

@potvora1 tak ak by si nemala po bokoch skrine moc by som neriskovala :-/ treba mať pri stene a po bokoch skrine

saslavka73
30. júl 2018

No decko si pôjde odtiaľ niečo zobrať, trochu sa oprie a poletí skriňa na neho. Určite upevniť do steny.

erikaa09
30. júl 2018

@potvora1 sice nemate takuto ale kusok inu no pointu v tom istom a moj muz to vyriesil tak ze to zavrtal do steny - nejaky pliesok dal na tu skrinku a mame stolik a tu nadskrinku mimo skriniek

potvora1
autor
30. júl 2018

@saslavka73 no veď práve toho sa bojím

potvora1
autor
30. júl 2018

@erikaa09 to je dobrý nápad, ďakujem,len uvidím či manžel bude ochotný vŕtať do steny😀🤔

saslavka73
30. júl 2018

@potvora1 tak môže si vybrať.

mizuzka
30. júl 2018

My to doma mame, je to polozene na stolíku ale da sa to aj prisrobovat do skriniek po bokoch. Mame to kvôli bezpečnosti deti prisrobovane