Obývačka s bielym nábytkom

khuliniova
15. máj 2019

Baby inšpirujte ma ako mate zariadenu obývačku s bielym nábytkom. Nevieme nikde zohnať nejaký ktorý by sa nám páčil. Možno sa nam niečo zapáči ked uvidíme ako vyzerá reálne 🙂🙂

nitka1157
15. máj 2019

@khuliniova my mae taketo plus aj stolik rovnaky

hoffmanka
15. máj 2019

@khuliniova my sme mali doma biely, ale každá smietka na tom bola vidno a prach a chlpy ani nehovorím, vymenili sme nakoniec za hnedý 🙂

janka474
15. máj 2019

@nitka1157 veľmi pekne.. 🙂

nitka1157
15. máj 2019

@hoffmanka ano s tym suhlasim ale uplne na cisto bielom.toto neni uplne biela ma po sebe jemny vzor a vrchna doska je tmavsia na ktorej neni vobec prach vidiet.podla toho som aj vyberala.. aby som nebola otrokom 😃

nini1010
15. máj 2019

My mame,biely moderny nabytok s leskor na bielej stene.velmi sa mi to paci,vyzera to elegantne a cisto.

hoffmanka
15. máj 2019

@nitka1157 jasné to je rozumné, ale tak hovorím, že aj bledá podlaha je vražda, naši majú takú bledo hnedučkú a aj na nej všetko vidno, ja mam do šeda celkom sa to dá.

sabca99
17. máj 2019

Na sivej keď je bledšia, tak neni veľa vidieť @hoffmanka. Ale napríklad z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že čím tmavšia tým je to horšie ;)

adelakom12
17. máj 2019

https://www.drevona.sk/obyvacie-steny/obyvacia-... aha, toto je pekné - moderné, biele, kvalitné a hlavne slovenské... My máme take ale bukové tmavé 🙂

baskarepkova
26. aug 2019

My mame z okay https://www.okay.sk/nabytok/ tam je taka komoda velka, podsvietena.. A este potom myslim, ze z Jysku sme kupovali policky biele tiez 🙂

liliana8
21. aug 2022

@nitka1157 krasne,akurat take nieco zhaname.Kde ste to kupili?

nitka1157
21. aug 2022

@liliana8 kupovali sme v obchode Lea nabytok z katalogu objednavali.ale da sa aj na nete najst len neviem uz aky mala nazov zostava nabytku

blackwednesday
5. apr 2024

Ahojte, aj ja som sa pred časom ocitla v rovnakej situácii, kedy som túžila po obývačke zariadenej prevažne bielym nábytkom, ale nevedela som, kde začať. Chcela som, aby bol biely nábytok minimalistický, ale zároveň útulný. Nakoniec som našla skvelé kúsky v internetových obchodoch, kde bolo možné prezerať si recenzie a fotografie od zákazníkov, čo mi veľmi pomohlo pri rozhodovaní. Jedným z kľúčových prvkov mojej obývačky sa stal biely sekcionálny gauč. Doplnila som ho farebnými vankúšmi a háčkovanou dekou, čo dodalo miestu trochu farby bez toho, aby to narušilo celkový biely vzhľad. Biely konferenčný stolík a poličky som oživila doplnkami v teplých tónoch dreva a zelenými rastlinami, ktoré pridali trochu života. Zistila som, že práve rastliny sú skvelým spôsobom, ako do bielo zariadenej miestnosti vniesť trochu prírody a súčasne zachovať čistý a svieži vzhľad. Na steny som zavesila niekoľko jednoduchých, ale výrazných umeleckých diel s minimálnymi farbami, aby som zvýraznila moderný vzhľad obývačky, pričom som sa snažila, aby nevyzerali príliš preplnene. Dúfam, že moje skúsenosti vám budú užitočné. Teším sa na vaše nápady a na to, ako ste vyriešili zariadenie svojej obývačky s bielym nábytkom. Prajem vám ešte pekný zvyšok dňa 🙂

maryetta
5. apr 2024

Mam taku viac-menej vintage…. A som maximalne spokojna. Som rada ze sme siahli po bielej. Predtym sme mali tmavy nabytok a ten pocit v izbe je uplne iny.
Mame takto. Nabytok prekladame ako chceme.