Písací stôl pre prváčika

13nila
16. aug 2023

Mamičky, poraďte, bude to dobrá kúpa? Má niekto skúsenosť s týmto rastúcim stolom?

patka06
16. aug 2023

Podľa mňa to nie je dobrá kúpa, radšej klasický písací stôl /väčší/ aj s úložným priestorom a k nemu výškovo nastaviteľná stolička

magnoliaa
16. aug 2023

Umelá hovadina, ktorá sa po pár mesiacoch rozpadne a ak nie, po 3 rokoch budete kupovať nový, lebo pre ňho bude príliš detský. Kúpte normálny písací stôl s nastaviteľnou stoličkou, nadčasová vec, ktorá vám vydrží pokojne celé jeho štúdium.

zuzanaete
16. aug 2023

Mame len tu stolicku k rastucemu stolu z ikea. Stolicka je super. Tento stol mi pride prilis pretechnizovany a nejak prakticky tazko vyuzitelny.

palculienka40
16. aug 2023

@13nila mame rastuci dreveny stol a ma ho od malicka az do max velkosti pre dospeleho. Nemenila by som. Ktomu sme mali rastucu ergo stolicku no casom nestacila a uz je dospelacka aktovna.

palculienka40
16. aug 2023

@13nila https://www.lidl.sk/p/livarno-home-detsky-pisac...

Samozrejme pred rokmi bol lacnejsi ale teraz sa tiez da.

nwnw
16. aug 2023

@13nila za mna bud rastuci z ikea alebo rastuci dizajnu ako maju zakladne skoly. Len nie otocna stolicka. Ta strasne rozptyluje.

simca06022011
16. aug 2023

@13nila nie, kup klasicky,najlepsie stabilny velky, nech sa u tam vsetko zmesti, o 4roky aj monitor/pocitac... . Na tieto veci sa vykasli, este aj to vyzera ako farebna raroha. Hlavne stolicku kup rastucu.