Posteľ nad posteľ

bibina666
4. júl 2020

Ahojte, premyslam ako zariadit izbicku pre dve deti. Kedze starsia uz ma riadnu postel, zvazujem poriesit poschodovu. Idealne keby sa povodna zachovala a nad nu postavit akusi nadstavbu. Len si niesom ista ci pod tie vyvysene postele sa zmesti klasicke 2m lozko. Pripadne dat spravit na mieru. Uvitam kazdy vas napad/ skusenost. Dakujem 🙂

janage
4. júl 2020

@bibina666 ahoj my máme poschodovú, už by som teda do klasickej poschodovej veľmi nešla a uvažujem o dvoch samostatných posteliach. Ak sú deti choré, vracajú, hnačkujú či sú slabé a horúčkujú, tak to dieťa na tú vrchnú posteľ nedáš, musíš to poriešiť inak. Toto som ja nedomyslela a bohužiaľ mladšia je dosť často chorá.

kacena4
4. júl 2020

ahojko presne ako pise janage my mame vyvysenu postel ale len 1m a pod nou vlastne suplikovu druhu a kedze ta prva je az tak vysoko tak je medzi nimi taky vacsi rozdiel ze spodna dcera sa zasunie aj so sebou pod postel t.j. ked sa vyspi zasunie pod postel perinu podusku aj s pyzamom a nemusi to prenasat na vrchnu postel popr. aj z vrchnej postele sa to znesie dole a nezavadzia to 🙂 je to super vymyslene my sme to originam poskladali z dvoch roznych posteli lebo inak tie postele predavaju tak, ze suplik zasuvas nadoraz k vrchnej posteli - neviem ci ma je chapat vrchna postel suplik a pod suplikmi este dalsi suplik na odkladanie hraciek my sme kupili postel tu vyssiu a suplikovu postel tu nizsiu a tym padom ostal medzi priestor medzi postelami 😀