Posteľ pre 2,5-ročné dieťa

27. feb 2024

ahojte, potrebujem pomoct, som nemilo prekvapena, ze neviem najst postel pre nase 2,5 rocne dieta. To vyrobcovia nemyslia na to, ze rodicia budu chciet klasicky rozmer ako pre dospeleho, so zabranou a patricnou nosnostou? Nasla som dieru na trhu? 90x200, nosnost min 110kg a min obe čelá vyssie plus z jednej strany plotik. Z druhej dokupim zabranu z ikei. Chcela som aj ulozny priestor = suflik(y), ale uz som sa ich vzdala. CHcela som bielu - tohto sa nechcem vzdat. Mate nejaky napad kde? Nepoznam tych vyslovene len internetovych predajcov, neviem od koho je spolahlive kupit. Poznam tych, co maju predajne v BA.

lienka.7
27. feb 2024

@autorka nič v zlom, ale internet je plny rôznych posteli... stačí len hľadať. V obchode mate obmedzenú ponuku.

katka2602
27. feb 2024

Také niečo?

autor
27. feb 2024

@lienka.7 ano, ale ja tie obchody vobec nepoznam, kebyze mi niekto povie, ze tu som kupil kvalitnu postel, idem do toho. ale netusim, co za obchod je napr wilsondo a vratit naspat postel, nie je take jednoduche ako vratit naspat sveter

autor
27. feb 2024

@katka2602 ano take nieco, ale aj tam je nosnost 90kg. ked aj nieco najdem, tak tam to vacsinou viazne, nizka nosnost, alebo nie je vobec uvedena

amelia89
27. feb 2024

https://www.benlemi.cz/drevena-jednoluzkova-pos...

so zabranou,bez,so suflikom bez,biela modra hneda aka chces,nosnost 120kg…

my mame odtialto domcekovu postel,ziadny problem.

katka2602
27. feb 2024

Len som chcela vedieť či myslíš takú posteľ, nosnosť som nepozerala.

autor
27. feb 2024

@amelia89 a brali ste aj matrac od nich?

jany55
27. feb 2024

My sme kupovali synovi posteľ 90x200 z netu a určite neodporúčam obchod postielky-postele.sk prišlo nám zlomené čelo postele a horko ťažko sme to s nimi vyreklamovali..niekto s nimi môže mať dobrú skúsenosť..my teda nie.. určite odporúčam si vygoogliť recenzie na daný eshop pred kúpou..

autor
27. feb 2024

@jany55 dakujem, presne takehoto niecoho sa obavam

viestta
27. feb 2024

IKEA nema presne taku postel?

amelia89
27. feb 2024

brali ano aj matrac. ale inak vsetko sa da reklamovat normalne, ved sme v roku 2024 a vacsina ludi kupuje veci online 🙂 my sme zariadovali cely novy byt a okrem veci robenych na mieru sme kupovali na nete…

autor
27. feb 2024

@viestta nie

lienka.7
27. feb 2024

@jany55 @autorka my sme kupovali zo sconta stenu do obývačky, a všetky sklenené výplne (6 ks) nam prišli poškodené. Normalne sme to reklamovali a bolo. Nevinim z toho teda sconto, na vine bol predsa dopravca 🤦‍♀️

puupava15
27. feb 2024

My mame z wilsonda poschodovu postel detom.a je super. Veľká spokojnosť s obchodom.

autor
27. feb 2024

@lienka.7 no ved presne o to mi ide, ked kupujem zo sconta, tak aj ked pride nieco poskodene, nebudem sa bat, ze mi to nezreklamuju, alebo sa to bude tahat 4 mesiace. ked z nejakeho obchodu, o ktorom som v zivote nepocula, tak tam uz mam trochu obavy

autor
27. feb 2024

@amelia89 este by som sa ta spytala. vidim, ze aj pri tych domcekovych posteliach pisu, ze matrac by mal mat max 12cm. rozmyslam, preco. ci kvoli tomu, ze pri vyssom matraci, by uz zabrana neplnila svoju funkciu (matrac prilis vysoky vzhladom ku zabrane), alebo kvoli tomu, ze matrac by nebol dostatocne stabilny (matrac by nebol dostatocne hlboko v rame postele). vies mi prosim ta napisat, ze kolko cca cm je ten matrac v posteli?

autor
27. feb 2024

@amelia89 ide mi o to, ze tu postel moze dieta pouzivat aj v 15stich rokoch, ale vtedy uz bude predpokladam potrebovat hrubsi matrac. a teda ci budem vediet na tuto postel pouzit aj matrac s hrubkou viac ako tych 12cm. ale vlastne uvazujem, ze im tam napisem, to bude asi najlepsie

ayanamirei
27. feb 2024

Hemnes z Ikei má rám z 3 strán aj odkladací priestor a ako bonus rozlozitelne druhé lôžko. 🤷🏼‍♀️ Asi nerozumiem požiadavke "plotik" , keďže za mňa si do toho priestoru akurát tak zakliesni dieťa nejakú časť tela 😅

autor
27. feb 2024

@ayanamirei hemnes je 80X200, ja chcem 90x200

zorkahorka
28. feb 2024

Daj si urobit na mieru. Mimochodom, ta zabrana sa da kupit aj samostatne

poslednepogo
28. feb 2024

@katka2602 presne túto istú mame my, sun má 3 roky,je pekná len strašne vŕzga 😀🙉 za tú cenu ak nie ešte menej sme si pred pár rokmi kúpili manželskú, tiež s masívu a tá vôbec nevŕzga

katka2602
28. feb 2024

@poslednepogo vieš čo, my kupujeme len masív, tiež mame manželskú masív už cca 12 rokov a je stále ako nová, tam nemá čo vŕzgať a už bola aj 1x rozobrana keď sme sa sťahovali.

autor
28. feb 2024

@zorkahorka ano, viem, ze zabrana sa da kupit samostatne, pisem to v uvodnom prispevku