Posteľ pre dieťa

tatehotna
25. mar 2022

prosim poradte mi odkial kupit postel pre dieta, kriteria:
-velkost ako pre dospeleho cloveka cca 200x90
-moznost dat boky na postel a zaroven aj vyberatelnu cast, bezpecnostnu proti padu
-aby sa dala rozlozit na dvojlozko
-ulozny priestor pod postelou

budem rada ak mi poradite aka by bola najlepsia, pripadne mi dajte tip ze odkial a ci sa oplati investovat do takej postele aj ked dieta ma napr. 2r.

radi by sme kupili postel, ktoru by mohol vyuzivat dlhodobo a nemusela som po par rokoch menit. maximalne zmenit matrac ak by sa opotreboval..

diamond007
25. mar 2022

@tatehotna my sme dávali podľa želaní remeselníkovi spraviť... Povedala som presne požiadavky, v akej výške čo má byť, pre dvojročnú vtedy tiež a už ju bude mať dokonca.
Drevenú, masívnu.

tatehotna
autor
25. mar 2022

@diamond007 mozes mi prosim ta napisat kolko € Vas vysla? a pripadne poslat fotku?

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreagartnerova
25. mar 2022

Tento týždeň mi presne ten rozmer spravil stolár za 340e plus 100e matrac, chceli sme, aby jej vydržala pokiaľ bude mala veľká

simona92101
26. mar 2022

@tatehotna presne takuto sme dali robit u stolara z masivu.bok je odnimatelny,v dolnom sufliku bud ulozny priestor alebo moznost lozka. Cena 350€ plus matrac

martul
26. mar 2022

@simona92101 toto je síce pekné, ale nie dlhodobo. Takýto domček je pre menších, neviem si predstaviť také 10r. dieťa v tomto. A autorke ide presne o to aby to malo dieťa dlhodobo.

simona92101
26. mar 2022

@martul je to velka postel 200x90, v pohode tam spavam s 3 r dcerou 🤷‍♀️ preco by v nej nemohla spat 10 rocna? Da sa navolit a uplne odmontovat zabradlie aj so strechou a zostane len valenda

tatehotna
autor
26. mar 2022

@mb2021 dovtedy kym dostali velke postele spavali kde? v detskej postielke?

tatehotna
autor
26. mar 2022

@simona92101 krasna postel a myslim, ze aj cena prijatelna.
@simona92101 presne tieto domcekove a pod. postele mi pridu skor tak pre mensie deti, mozno skolkarov a pod. ale plus je ak sa ta cast domceka da odmontovat a neskor pouzivat ako klasicka postel bez toho.