Recenzia - www.detskapostel.com?

14. sep 2019

Objednával niekto odtiaľto postele? Radsej sa už pýtam aby sme nedopadli zas ako s firmou kráľovstvodeti alebo po novom www.zariadizbu.sk

nikiki29
14. sep 2019

Ja som objednávala z ich druhej stránky detskepostielky.com (tá istá firma) je to poľský výrobok, farba na postieľke na pár miestach trochu ušúchaná, ale vôbec to nevadí, nie je to veľmi viditeľné. Dodanie písali skladom, prišla za týždeň (max. dva týždne už si to nepamätám, ale vôbec to netrvalo dlho), cena úmerná kvalite. Ja som ale s postieľkou veľmi spokojná, nemenila by som a keby mám objednať tak objednám zas od nich. No teda ja mám detskú postieľku, nie klasickú 🙂

14. sep 2019

@nikiki29 lebo kralostvodeti nám nedodalo tovar, peniaze schmmatli a zistila som ze sú dobrí podvodnici

nikiki29
15. sep 2019

@uzanka16 tak s týmto som nemala problém, prišla mi postielka úplne bez problémov, tak snáď... ale skús ešte počkať na ďalšie reakcie 😊

jami33
15. sep 2019

Aj ja som objednávala práve pred dvoma týždňami, dvojposchodovu posteľ. Prišla tak ako písali do 10dni, taka aká bola uvedená. Platila som na dobierku, aj šofér v pohode.

15. sep 2019

@uzanka16 ja som objednavala. Som veľmi spokojná, komunikácia úžasná, zavolali, informovali ma o dodani, čakacej dobe. Tovar si vozili sami v tom čase.
Posteľ pekná a myslim že aj dosť kvalitná.
Za mna úplná spokojnosť hlavne s cenou.

15. sep 2019

@pieninka tak super, my sme sa tak tešili na posteľ pre detičky čakali 8 týždňov a postele nikde a ani peňazí, tak idem objednať teda, dakujem

15. sep 2019

@uzanka16 aspoň vrátia peniaze za nedodany tovar?

15. sep 2019

@pieninka ani srnka netuší, lebo som to zistila z diskusie tu na MK bud nevrátili vôbec alebo ti co mali šťastie sa ich dočkali Az po roku, už sa podáva hromadné trestné oznámenie koľko komu dlzia a ze ak sa nazbiera suma hromadná cez 2600€ tak ich obvinia z trestného činu. Ma skoro šlo poraziť keď som našla takúto diskusiu, možno človek povie ze zaplatenie zálohy 150€ nie je veelaa ale pre nás aj tak dosť

15. sep 2019

@uzanka16 mne sa zdá, že odo mna ani zálohu nepytali z tej detskej postele.
Dobierku som platila. Priamo pri prevzatí.

15. sep 2019

@pieninka to sa mi páči že sa dá aj na dobierku a ta firma co mi nedala posteľ bud záloha alebo celá suma na účet a mne sprostej nedošlo kuknúť recenzie a ani ma nenapadlo ze to je už napadne.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika0206
25. sep 2019

@uzanka16 áno ja som si objednala a príde až za 5 týždňov...pekne má informujú, tiež som mala zlé skúsenosti ,ale s vikisnabytkom....

ihned13
1. okt 2019

@uzanka16 teraz predava pod "" nomercy"" Tu na MK podvodnicka !

ivka1502
4. nov 2019

@veronika0206 s vikisnabytok mam najlepsie skusenosti uz mame od nich detske sedenie a teraz v stredu pride cely nabytok do izby. S pani Dankou je výborna komunikacia. Odporucam 100%

veronika0206
4. nov 2019

@ivka1502 Tak každý asi natrafí inak🙂mne tento týždeň prišla z detskaposteľ a sme šťastný🙂ale s vikis neviem.... dosť sa sťažuje na nich,ale ako vravím, každý natrafí inak,ale teším sa že vám príde nábytok🙂

danicaz
17. nov 2019