Tlačiareň do domácnosti - poraďte

erb
16. feb 2019

Ahojte baby. Potrebovala by som pomôcť, poradiť. Rozmýšľam nad kúpou Tlačiarne do bežnej domácnosti. To znamená par papierov vytlačiť a par pre skenovať. Cenovo nenáročná a aby som vedela potom aj dokúpiť toner. Značka nieje dôležitá, len neviem či je lepšia atramentová alebo laserová. Môžte mi napísať tipy s akou tlačiarňou ste spokojné? Ďakujem Barbora

gia87
16. feb 2019

Ak sa bude tlačiť len občas, lepšia je laserová. Laserová so scannerom však stojí o dosť viac ako atramentová. Na lacnej atramentovej sú zasa drahé cartridge. My tlačíme pomerne dosť, tak sme si kúpili tankovú atramentku.

adrianal
16. feb 2019

@erb https://www.brother.sk/printers/all-in-one-inkj... mame tuto už 2 roky super funguje na občasne tlačenie a super aj cez mobilnú appku dcéra využíva na projekty do školy

ingrid2304
16. feb 2019

určite laserová, atramentová iba v prípade, ak budete často tlačiť (najlepšie denne) inak toner môže zaschnúť. My máme laserovú a aj keď pol roka netlačím, tak v pohode potom...

adrianal
16. feb 2019

@ingrid2304 toto už neplatí pre tej tlačiarni ktorú som dala nakoľko tlačíme raz za mesiac niekedy jediná podmienka je že musí byt stále v elekrike a do nej nejdú tonery ale farba si nalieva do nadrziek ja ja mám a nič nezasychá a to som ešte ani za tie 2 roky nedokupvala náhradné náplne

romiada
16. feb 2019

@erb ja mam takuto - starsie vydanie. Som s nou spokojna. Je atramentova, doplnas - vlievaš rucne 4 ks tonerov (zlta, cervena, modra, cierna) zboku.Toner (resp.atrament) stoji cca 6eur. Tlaciaren mam cca 5 rokov a zatial iba jednu seriu tonerov navyse som teraz doplnala. U nas sa tlaci parkrat do tyzdna nieco (pracujem z domu + dcere projekty do skoly).

ingrid2304
16. feb 2019

@adrianal ok, ja mám skúsenosť, ako som písala, ale to už je x rokov dozadu, takže sa môžem mýliť. Ale aj tak som spokojná s laserovou 🙂

erb
autor
18. feb 2019

Ďakujem baby za vaše názory 🙂