Top izby

vkatka
29. apr 2018

Je tu niekto kto objednával nábytok z www.topizby.sk?A aké ma skúsenosti s doručením?

nevesta1974
14. feb 2019

@vkatka dobry vecer, ja mam teraz vyhliadnutu poschodovu postel z tejto stranky a tiez hladam info o nich, ale je toho velmi malo. Riskli ste to nakoniec a kupovali id nich? Ako ste spokojna? Dakujem za odpoved. Zuzana

vkatka
autor
14. feb 2019

@nevesta1974 dobrý deň. Áno riskli,poschodovu posteľ sme objednali ešte v januári 2018 s tým že nám pride marec /april no a keď mal prísť deň D tak že dodávka mala nehodu a posteľ sa poškodila a že ak máme stále záujem tak musíme čakať ďalšie tri mesiace tak sme čakali zase boli nejaké výhovorky až do augusta sa to presťahovalo...ze on má problém s dodávateľom a atď..vratil nam peniaze s tým nebol problém aj políciu ktoru sme si objednali sme mali zadarmo. Lenže nam.sa postel.pacila tak som objednala este raz septembri a v decembri nám prišla🤣 a je veľmi pekná.

nevesta1974
14. feb 2019

@vkatka trosku som sa v tom stratila 😊, objednali ste v septembri znovu od nich? A ktoru konkretne? Nam sa paci Dali Yellow.

vkatka
autor
14. feb 2019

@nevesta1974 poschodovu posteľ Grace

dzina007
26. sep 2019

@nevesta1974 dobry objednavali ste nakoniec postel? nam sa paci dali green... len vaham... predsalen zaloha a to vsetko...

nevesta1974
26. sep 2019

@dzina007 dobrý večer, objednali a potom som zrusila objednavku este pred vyplatenim zalohy, lebo tiez som sa bala... Citala som ako tovar meskal, pytala som od nich realne fotky, tak nemali len stiahnute z webu. Nakoniec sme dali detom urobit nabytok na mieru.