Uteráky z obchodu Jysk a Ikea - recenzie

bibg
3. júl 2020

Ahojte, máte niekto skúsenosti z uterákmi a osuškami z týchto obchodov? Púšťajú farbu, sú dobre? Pripadne ak máte nejaký overený obchod tak dajte typ 🙂 ďakujem

marca12
3. júl 2020

@bibg mam aj z ikei aj z jysku. Maju roznu kvalitu a gramaz,tie s vyssou su lepsie. Som spokojna s nimi. Farbu pustali len bordove z jysku uz si nepamatam konkretnu znacku,ale take tensie boli.

danieli
3. júl 2020

Máme aj aj, z obidvoch obchodov, avšak tie drahšie, som spokojná, držia mi tvar aj farbu, aj po 2 rokoch prania a každotýzdňového sušičkovania sú stále pekné. Možno som len mala šťastie, netuším, každopádne spĺňajú všetky moje očakávania

zuzka251
3. júl 2020

@bibg Z jysku myslim Kronborg znacka, su super aj po par rokoch

miskooo1987
3. júl 2020

Mám z Ikei, tie drahšie... veľmi som spokojný... používam aj na psa a tiež som spokojný🙂 vydržia 5 rokov bezproblemov... nemám ich veľa, asi 4 kusy na osobu, takze sa Peru veľmi casto(v stredu a nedeľu ich mením) a nie je problém...

bibina666
4. júl 2020

Ikea super, aj tie najlacnejsie. Makucke, saju dobre. Mam ich radsej ako niektore drahe uteeaky neviem akej znacky. Udrzba v pohode a tensie su aj skladnejsie 😉 farbu mi nepustali ale mam len zelene a ruzove