Detská prehliadka v 3 rokoch. Čo obsahuje?

lubka131
16. jan 2009

Ahojte, neviete čo táto prehliadka obsahuje, je tam aj očkovanie? moč?

renka9
4. feb 2009

a so starsou dcerou som v 5 nebola, az ked bola prvacka nas volal celu triedu.

bertica.h
4. feb 2009

otrivinkajanka..to enchápem..aj v očkov.preukaze máš asi strínku kde sa píše prehliadka v 3rokoch..či nie?iank naša vie farby od 2rokov..od ružovej,cez fialovu,bežovu a ja neviem aku.
ale počítat nevie..iba do 5,písmenok pozná asi 7..ale jejda..času dosť..s tým si hlavu nelámem 😉

zuzu13
4. feb 2009

aj my mame prehl. v 3 rokoch...a to ockovanie co zrusili...sme absolvovali medzi sviatkami...tak nas asi nebudu v 6. r preockovavat...idem si toprecitat...co to vlastne vymysleli...
inak miery v 2.r 93 cm a 13 kg 😎

len.petra
5. feb 2009

my sme menili dr a ked som prisla s pat rocnou na prehliadku, tak sa dr cudovala, ze preco nam nerobili poriadnu prehliadku v troch rokoch, vtedy treba vysetrit zrak, skontrolovat nozky ci nie su ploche, zmerat tlak, vysku a vahu a preskusat slovka, ci nie je nejaka vada reci, nasa predosla dr nam ju len popocuvala a smitec a teraz ked ta nova robila predskolsku prehliadku tak mame ploche nohy.. proste ta predosla nic nevysetrila,, este ze nastastie nemame vaznejsi problem,, 😠 😠 cize baby radsej si vypytajte nech skontroluje vsetkoooo.. aby potom nebolo neskoro

zakrajko
5. sep 2013

@bertica.h moja mala ma teraz v septembry 3roky a ma len 86cm a 13kg
🙂

haslerka27
17. nov 2013

@zakrajko ahoj moja mala ide teraz na 3 rocnu prehliadku.v decembri bude mat tri.vazi skoro 16kg a meria 90cm.co nas zaujima s muzom je to ze je lavacka a my obaja pravaci.napocita do 6,pesnicky si sama sklada a pospevuje,kope loptou lavou nozkou.v poslednom case dost vyrastla,je skoro najvyssia v skolke a to patri k najmladsim.tesime sa z nej velmi😉rozprava tak menej,ako hovori,ale nejake velke suvetia to nie.jednoduche vety.