• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Afta v ústach bábätka. Čo robiť?

@evelin325 ....Dakujem za radu.Vyskusam vsetko len nech mu to pomoze.No mi zubky mame vsetky uz tak neviem z coho to dostal.Bud ked barco chyti aj vonku a jeho specialita je stale uz od narodenia miesto cumla si dat do ust palec,alebo ked zacal chodit do skolky,tak z priborov.Fakt neviem....v zivote sme to nemali ani moja 7rocna dcera,tak som nevedela ako dlho sa to hoji a ze to je az take strasne bolestive az do dnesneho dna.Len dospeli kedma jedno pupno na jazyku to vie nehnevat a chudence deti ked maju cele usta povyhadzovane.Este raz dakujem za radu.
3. okt 2012 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lammonika nemáš za čo, veľmi rada poradím, lebo viem aké to je utrpenie keď má dieťatko afty, u nás to bolo do teraz to najhoršie, čo sme zažili. Tie homeopatiká si neviem vynachváliť, objednávam ich cez http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=165801, tam majú kvalitný nemecký výrobok. Želám všetko dobré a skoré uzdravenie.
3. okt 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky, nie vsetky nazory som precitala, ale jedno viem urcite. (som matkou troch deti 5rokov, 3roky a 1rok) mali sme problem so synom aj s dcerkou s aftami a boli sme dokonca na infekčnom v BA na kramaroch. tam nam dali hnedu vodicku vola sa TINKTURA GINGIVALIS a da sa kupit v lekarnach. v lekarni to miesaju. dokonca mi povedali ze ta fialova vodicka sa uz nema ani pouzivat, lebo sa objavili uz nejake komplikacie u deti- ani moja pediatricka mi neodporucala pouzivat fialovu vodicku. kupte si tto gingivalis a zarucene afty z pusinky zmiznu. myslim ze u nas za dva dni boli prec.
co sa tyka kutikov a herpesov, tak existuje zase špecialna vodicka je to vytazok z konope. na herpesy a kutiky- hlavne okolo pier. neskutocne pomaha.
17. okt 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lammonika pisala som dnes prispevok o tinkture....neskutocne pomaha
17. okt 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ascha -Dakujem za radu...nastasienam to uz pomizlo,ale kazda rada dobra-ked sa to nedajboze zopakuje.Hmm,presiel tyzden a ako mal nastupit do skolky tak zase dostal horucky,zachripnuto rozpraval,hrdlozapalene nemal,iba teploty 38 a aj kasel...tak som nasadila ambrobene a v pondelok mi lekar predpisal este sirup ventolin-ze na priedusky ,aby sa mu lepsie dychalo....nastastie uz v stredu spal kludnejsie,ani neprekaslal celu noc ako tie dni predtym.A este raz dakujem za rady
18. okt 2012 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poznám to trápenie s aftami, my sme sa tiež trápili dlho s aftami, len čo sme ich vyliečili, znova sa objavili, nepomáhali nám ani tinktúry, mali sme aj tú hnedú, aj tú s konope, ale aj tak sa nám to dlho hojilo, cez modrého koníka som sa dozvedela, že sú na to veľmi dobré minerálne soli, tak sme to vyskúšali, a naozaj nám to pomohlo, za 3 dni bolo po aftách, maminky odporúčam :slight_smile:
21. okt 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petronelasv dobry den,mozete mipovedat kde by som mohla kupit tie mineralne soli?pod akym nazvom a od akeho veku sa to moze uzivat?nas trapia uz po druhy krat afty,moj maly ma 15 mesiacov a nic nechce papat...davam mu na dasienka tantum verde ale nepomaha,tak by som chcela skusit nieco ine...dakujem pekne za odpoved
12. mar 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@margaretka5 my kojime a predsa sme afty dostali :-/ pravdepodobne je to po prekonani anginy alebo zo spinavych ruk...
5. aug 2014 o 19:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na afty doporucujem aloe koncentrát na potieranie, super vec, v lekarni nekupite
6. aug 2014 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moze mat mala zvysenu teplotu z tych aftov? ma zvysenu a neviem ci ide byt chora, ci je to len z tych aftov..
30. dec 2014 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze mat aj teplotu
4. jan 2015 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gencianova violet, je to fialova vodicka na aftu , ale najucinejsie je vytierat to 2 az 3 dni na vatovu tycinku salviovym roztokom. V lekarni to dostat kupit pod nazvom forsalmin. ja kupujem sprej je dobry aj pri angine, nakolko salvia ma dezinfekcny ucinok a poradila mi to aj krcna.
22. mar 2015 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok