Aj vaše deti kýchajú v rovnakých situáciach?

12. nov 2023

Ahojte, aj vase? Napriklad ked sa zobudi musi 3x, ked ranajkuje, ked obeduje, s plnymi ustami tiez musi aspon 1x, ked utieram prach...

h2
12. nov 2023

Nie.

januska12323
12. nov 2023

Nie je alergický na prach?

enusamt
12. nov 2023

Moj mladsi vzdy po kaslani kychne, ked je chory.. inokedy to nerobi

autor
12. nov 2023

@januska12323 toto ma napadlo tiez, ale nerobi to cely den, iba pri tychto situaciach. Perem jeho aj nase veci, vankuse na 60ke. Ale, mame aj suchy vzduch, vetram v spalni cely den. Moze za to aj to?

smajcii
12. nov 2023

Nie som síce dieťa, ale ja napríklad kýcham vždy, keď si dám žuvačku, pripisujem to mentolu, že ma pošteklí v nose a musím si kychnut. Nebude to mať tvoje dieťa tiež spojené s niečím, tiež napríklad tou alergiou na prach?

enusamt
12. nov 2023

Inak, k tomu rannemu kychaniu.. starsi vzdy po zobudeni 5x kychol, kazdy bozi den.. a ma alergiu na roztoce a prach .. ma liecbu a uz len sem tam kychne

autor
12. nov 2023

@smajcii
@enusamt opytam sa od doktorky teda pre istotu. Ako sa este prejavuje alergia na roztoce? Ale sranda, ze periem jeho veci v postielke na 60ke, vtedy by tie potvory mali zomriet, ze?

januska12323
12. nov 2023

Matrac neoperieš. Keď už tak sa budú zdržovať tam.

autor
12. nov 2023

@januska12323 to je pravda, aj ked tam striekam sem tam protiroztocovym sprejom. Ale aj tak mu uz ideme menit postielku na vacsiu, kedze uz ma 3 roky.

enusamt
12. nov 2023

@autor
U nas okrem ineho to bol aj strasny, daviaci kasel.. hlavne v noci 🫣
Odvtedy ani tuk.. pre istotu som kupila aj rucny vysavac s uv svetlom a prebehnem im matrace a paplony, vankuse

katulienkax
12. nov 2023

Ja cely zivot kycham vela, moja babka kychavala rano vela, lieky som zcala brat az po tehotenstve kedy sa mi to zhorsilo ze mi z nosa aj hodne tecie ale pokial dieta len kycha ale nema aj sople v neprimeranom mnozstve, lieky by som do nich nepchala, ajntak je to uz vacsinou na dlho

autor
12. nov 2023

@enusamt vysvac s uv svetlom? Wau. To je proti roztocom? Aha, takze hlavne v noci maval tie "priznaky" alergie? A cez den?

autor
12. nov 2023

@katulienkax nie, sople nema, ani mi netecu slzy. Iba kycha a este ked vetram teraz, zeje vonku chladnejsie, tak pocujem, ze na ten cas ma upchaty trosku nos. Ale to moze byt aj z toho sucha. Ci?

ivangeline
12. nov 2023

..nie...

beata_k
12. nov 2023

Nie

euka210
12. nov 2023

Moj manzel kychne, ked na neho vonku zasvieti slniecko 😊 ...nevieme preco, ale tak to je...a tusim 1 syn to ma po nom 🤷‍♀️

autor
12. nov 2023

@euka210 😄😄😄 moj ked nema ponozky a stoji na dlazbe.