Ako odobrať moč 20-mesačnému dievčatku?

dettilv
5. dec 2023

Dobrý deň maminky. Ako najjednoduchšie odobrať moc 20mesacnemu dievčatku? Ten nalepovaci sáčok si dáva dole a na nocniku nevydrží sedieť 😐dakujem

lossless
5. dec 2023

@dettilv my len cez ten sacok (chlapec), prvykrat to trvalo ale pochopil ze dolu dat nesmie, skus ju zaujat kym sa nevypisa (hoc aj videom)

mnau123
5. dec 2023

@dettilv toto je aj pre mna hotova veda. Ja som musela dcere odoberat moc priamo do skumavky aby bol sterilny. Kym bola babatko este to slo ale ked uz neoblezi, jedina moznost bola dat jej do ruky mobil s rozpravkami ked lezi a cakat a striehnut so skumavkou v ruke.

dettilv
autor
5. dec 2023

@mnau123 presne tak potrebujem, že sterilny moc takže buď sáčok alebo skumavka. Zajtra mám ísť ku dr a už od včera skúšam. Ani bohovi sa nevyvolá lebo vie čo chcem. A už minule som nevedela odobrať vzorku tak čakám že ma dr zdrbe. Keby dám na serblik sáčok tak ten by už nebol sterilny že?

denden77
5. dec 2023

ja som jej dala vela pit, vyzliekla, postavila do vane, pustila vodu.. a cakala so skumavkou v ruke 😊

mnau123
5. dec 2023

@dettilv Mne vraveli na nefrologii ze najlepsie hned do skumavky lebo pri akejkolvek inej manipulacii (prelievanie) sa uz moze znecistit. Ale ked to inak nejde...
Ja som tiez naposledy prisla bez vzorky mocu a doniesla ju az o par dni ked sa to podarilo.
Inak ja som aj videa s tecucou vodou skusala pustat, vodu prelievala, zufalstvo ciste :D

januska12323
5. dec 2023

Ráno zobuď, strč do vane, umy spodok a čakaj kedy spustí. Naber do nejakého sterilného/vyvareneho pohárika a prelej do skúmavky.

e1i
5. dec 2023

@dettilv ani tou skumavkou sa nesmies nikde dotknut,ani okolia ani vrchnacika zvnutra,inak nebude sterilny

anketkarka
5. dec 2023

Ja som dala do nocnika vysterilizovanu fľašu. Takú širokú ako 7decka, ale nizku. Alebo ak máš sklenenú misku vysterilizovat, a potom preliať do sterilnej skúmavky.

dettilv
autor
5. dec 2023

@anketkarka no tak toto ma nenapadlo. Vyskúšam a dakujem

dettilv
autor
5. dec 2023

Maminky podarilo sa😊len znamená niečo keď je moc skôr číry a nie žltý?

anketkarka
5. dec 2023

@dettilv to je dobre. Znamená to, že bolo vypité dosť tekutín. 👍

dettilv
autor
5. dec 2023

@anketkarka dobre. Tak teraz idem spokojné spať 😅dobrú noc všetkým 😊