Ako zmierniť časté soplíky u malých detí?
Mamky poraďte mi 2,5 ročná dcerka od septembra uz ma 3x sopliky dávam stale sinupret kalobu... mala by som zmenit nieco iné?
a bacha ak davas kvapky mozes prekrocit dennu davku alkoholu.
Sinupret jej tie sople este pomaha spúšťat. Inhalovať vincentku.
@moncici_7 ahoj my mame 2,5r jaslickarku a 5m druhé babatko. Obaja inhaluju vincentku, mame zvlhcovac, casto vetram. Snazim sa davat minimum sladkosti/sladkeho, vela ovocia a zeleniny. Z doplnkov vitaminC, rybi olej, imunoglukan a jeden cas sme mali bactoral baby sacky - probiotika na HDC teraz dame znova kúru. Oplatí sa vyskúšať aj Rinogerminu probiotika do nosa ale tie u nas nezabrali.
@moncici_7 sinupret je na spustanie soplov. Ja ho davam ked ma plny nos sople netecu ak zacnu sa uvolnovat uz nedavam len odsavam a oreplachujem nos.
Staci morska sol ,a odsavat .

Sinupret a kaloba nie sú primárne na sopliky, ak má sopliky treba inhalovat 3x denne a stále čistiť nos