Bolesti bruška u 2,5-ročnej dcérky a vyrážky

niky_55
20. dec 2023

Ahojte, dcérka 2,5r ma dlhodobé bolesti bruška. Aktuálne to riešime s pediatričku zobrala jej krv vyšetrila nemá alergiu na nič , ma nízku intoleranciu na histamín, predpísala nám železo , vitamíny , kyselinu listovú. Potom vyšetrila stolicu, moč .. stolica bola ok a moč nie tam mala zápal takže jej nasadila ATB Megamox duo, dnes to dobrala, plus probiotiká s ešte jej predpísala krém na tie vyrážky sú to také suché vyrážky po tele. Kremujem jej to stále ráno a večer, no lenže tento týždeň sa začala aj škriabať že ju to svrbí tak jej predpísala taký sirup na svrbenie plus imazol na natieranie. Takže jej budem asi striedať tie krémy , dala nám výmenný lístok na dermatológiu. Ja neviem ešte ako to riešiť zo všetkého skoro ju bolí brucho ja už som zúfalá pomaly nebude môcť nič jesť, lebo na všetko mi povie že ju bruško bolí. Myslite že dermatológ vyrieši tento problém ? Lebo ja už neviem ako to riešiť, bolesť bruška a do toho tie vyrážky 🥲 mali ste niektorá podobný problém ? Ako ste to riešili ? Ďakujem.