Červené fľaky na bruchu

barca_333
30. okt 2018

Ahojte 😊🙋, pred 12timi dňami sa mi dali na brucho červené fľaky... Neviem či je to niečo vážne, alebo nejaká alergia... Máte s tým nejaké skúsenosti? Budem vďačná za akúkoľvek odpoveď a radu... 😜

anemone123
30. okt 2018

@barca_333 vyzera to ako alergia, ale ak nevies z coho by to mohlo byt, behla by som s tym k dr.

asia83
30. okt 2018

@barca_333 "Dali sa vám na brucho červené fľaky?" To už čo je za veta? Stále hovorím, že ľudia málo čítajú, potom to s ich vyjadrovaním ide dole vodou. S tými fľakmi ste už dávno mali byť u kožného. Cca 14 rokov dozadu som mala niečo podobné, len viac červené a v strede taká bodka, svrbelo to. Kožná mi dala vziať krv a z nej mi zistili, čo ona predpokladala, alergiu na hovädzie mäso.

barca_333
autor
30. okt 2018

@anemone123 Ďakujem za radu 😊

barca_333
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barca_333
autor
30. okt 2018

@asia83 No je pravda, že veľa kníh nečítam, ale tak cieľom tohoto príspevku, nebolo gramaticky zaujať... Každopádne ďakujem za radu 😄

tova
2. nov 2018

urcite alergia na nieco, pele, stromy, trava, pliesen alebo jedlo, mlieko, orechy, vajickaa atd...

tova
2. nov 2018

a je to dost silna alergia, chod cim skor aby si neskor nedostala silnejsiu , problem s dychanim, vracanie atd... velmi bezne.

skrinkaminka
2. nov 2018

@barca_333 Nie ste atopička????? Lebo to vyzerá ako atopický ekzém.....moj manžel aj malinká používajú ibištekovú penu na celé telo a ekzém akoby sa stratil. Napíšte mi IP nechcem to rozoberať tu v diskusii 🙂

barca_333
autor
8. nov 2018

Bola som na prehliadke u lekárky, no a zistila že je to urtika... 🏥