Dcérka je mesiac chorá

10. feb 2024

Ahojte . Mala je mesiac skoro chorá .. najskôr sople , kašeľ , horúčky .. mala dva tyzdne atb a po dvoch dňoch ako ich dobrala jej zasa začal kašeľ .. dnes v noci tri krát zvracala , nechcela dnes skoro nič jesť , mala zasa zvýšenú horúčku 38.5 , a na podnebí som jej zbadala ako keby take malé červené bodky neviem čo to môže mat .. nemala to tam .. môže jej dr znova pi dvoch týždňoch nasadiť ďalšie atb ?

autor
10. feb 2024

Na jednej mandlí ma žilku prasknutú a na druhej ma taky pásik biely ako keby jej začínala angína

maris5
10. feb 2024

Nema skor sarlach? Podla jazyka, pozri priznaky a fotky na nete.

autor
10. feb 2024

@maris5 ja práve kks neviem .. dnes jej vyskočila ta teplota .. na to treba atb ?

autor
10. feb 2024

@maris5 ale na tej jednej mandlí ma aj taky biely pásik ako keď začína hnisava angína ..

sella38
10. feb 2024

U mojho syna vzdy cervene bodky na podnebi = streptokok

autor
10. feb 2024

@sella38 treba s tým k lekárke však ? Ona bola vo štvrtok a piatok po troch týždňoch v škôlke a dnes sa jej zasa pohoršilo .. v piatok mali karneval tak jej tam prišla spolužiačka ktorá užíva antibiotiká a vraj ma zasa nejaký zapal .. tak naša to pravdepodobne chytila od nej .. lebo choré deti s antibiotikami dávajú do skolky 😏
Dva dni bola ako tak zdravá a zasa dnes horúčka .. ja už som v koncoch takto dlho ešte chorá nebola

autor
10. feb 2024

@sella38 či bude treba aj zajtra pohotovosť ?

nikha2809
10. feb 2024

Moje deti maju také červené bodky pri každej viroze

autor
10. feb 2024

@nikha2809 aj biele bodky na mandlí ?

autor
10. feb 2024

@nikha2809 do skolky ju nebudem dávať ani v pondelok

nikha2809
10. feb 2024

Biele bodky nie, iba také červené na podnebí

autor
10. feb 2024

@nikha2809 našej začínajú aj biele bodky na jednej mandlí … a nechuti jej jesť , máličko dnes toho zjedla

autor
10. feb 2024

@nikha2809 naša to ma takéto veľmi podobne

autor
10. feb 2024

@nikha2809 to červené na podnebí plus k tomu tie biele bodky na tých mandliach

autor
10. feb 2024

@nikha2809 tak ja to nechápem .. ak to ma aj ten šarlach .. kde a ako k nemu prišla ?

colsami
10. feb 2024

Sarlachu je teraz bohuzial vela, pediatri by Ti vedeli rozpravat.

autor
10. feb 2024

@colsami ju dusi strašne kašeľ … do pól noci ako tak spala teraz ju ten kašeľ zobudil , hrdlo ma cele červené aj to podnebie .. čelo ma horúce ale ruky , nohy ma studené , je jej zima , v noci na dnes na ráno zvracala tri krát ako som písala .. znova jej tie horúčky vybehli

autor
10. feb 2024

@colsami tak super .. pozerala som na nete príznaky sarlachovej angíny a ma všetky .. bolest brucha , bolest hrdla , výsev v puse , mandle zväčšené začervenané .. bolest bruska , horúčka .. všetko toto ma .. prosím ta.. nasadí sa líecba a do nemocnice sa s tým nechodí či ano ?

christie11
11. feb 2024

Znamemu ustupili priznaky do 3 dni od zacatia liecby, dostal antibiotika.
Nam tiez vyskocila teplota a bolest hrdla po antibiotikach, bola z toho mononukleoza.

autor
11. feb 2024

@christie11 ideme hneď ráno na pohotovosť 😔😔