Dieťa a lezenie po podlahe

florentina1
28. aug 2013

Ahojte mamičky, chcem sa Vás spýtať... bývame na prízemí a malý mi veľmi oblubuje liezť na podlahe. V izbách máme plávajúcu podlahu, na chodbe a v kuchyni kachličky... v obývačke kde s ním zvyknem byť tam je plávajúca podlaha a malý má penové puzzle 1,5 x 1,5 rozložený. Pekne sa aj hráme na tom, ale potom šup je už z toho dole a ide na "svoje cestičky" v byte.. to by ani nebol problém, lenže sa bojím aby neprehladol.. ☹ malý lozí, ale nie po štorvnožky ale ťahá sa teda vlastne bruško má stále na zemi.. ☹ máme 10 mesiacov... prosím Vás poradte mi, ako by som toto mala doriešiť? už teraz bude stále hladnejšie, tak ho aj naobliekam poriadne.. teraz má dlhé body a tepláčiky, ponožky..

sedem
28. aug 2013

@florentina1 ked mala moja dcerka toto plazive obdobie, obliekala som teplacky na traky, aby mala o vrstvu viac na brusku, pripadne som davala vesticku...

jul11
28. aug 2013

Ahoj,ani sa nenazdas a bude chodit.v zime uz urcite bude chodit.treba ko.trolovat,ci nie je studeny,aale deti su odolnejsie ako sa zda.ja sa zakryvam a nasa sa odkope lebo jej je tepli,aj je teplucka.a kedze sa maly uci lozit,vyda vela energie,zahreje sa

florentina1
autor
28. aug 2013

@sedem takže stačia tepláčiky? 🙂 ďakujem

florentina1
autor
28. aug 2013

@jul11 no je pravda veru, tak rýchlo letí čas 🙂) áno stále kontrolujem 🙂 ďakujem

siska53
28. aug 2013

Ahoj, ja som to tiez tak riesila, dala som bud vesticku alebo nohavice na traky, prosto trochu viac obliect.

sedem
28. aug 2013

@florentina1 nam postacili, teda mala oblecene bodynko a na tom tie trakove teplacky, cize dve vrstvy na brusku a bola ok, ale snazila som sa ju drzat co najviac mimo kachliciek, ak len "prechadzala" tak som ju nechala, ale ziadne dlhe vylihovanie, lebo to je fakt studene..my sme dali tie penove puzzle aj do kuchyne, lebo som tam travila dost casu a so mnou aj mala...treba kontrolovat, ale dlho to nepotrva a pojde bud na kolienka alebo rovno na nozky 🙂

florentina1
autor
28. aug 2013

@sedem no ja veľmi pekne ďakujem za nápad, dám aj do kuchyne puzzle 🙂 super 🙂 ďakujem 🙂

sedem
28. aug 2013

@florentina1 nemas za co 😉

milota164
29. aug 2013

aj my mame penove puzzle aj v kuchyni, kamoska ta to mala upne po celej podlahe a inde dali koberce. Ale podla mna to rychlo pominie, staci bodyno a teplaky podla mna ale nenechala by som ho dlho vylihovat 🙂

pralinka25
29. aug 2013

nas maly liezol takto po bruchu velmi dlho on nikdy nestvornozkoval. bolo to v zime a j som mu pod bodynko dala maly salik 😀 na brucho zlozeny lebo ked som ho obliekla viac zas bol spoteny.

michellka85
29. aug 2013

my mame vsade podlahy, len v detskej kobercek a v lete sa presne takto plazila.. kedze bolo teplo, tak som ju nijak specialne neobliekala, a ked boli tie etremy tak obcas ostala len v plienke (a zlostila sa ze sa jej nesmyka 😝 😀 ) za par tyzdnov to prejde a bude uz "vyssie" 😉 my uz stojime a stvornozkujeme 😵