icon

Hnisavá angína

avatar
vittoria7777
11. máj 2016

Ahojte..chcem sa opytat ako ste liecili svoje deti pri hnisavej angine(3ročny)..nejake babske rady by som skor potrebovala.Urcite tu tato tema bola viackrat ale trvalo by mi dlho to tu prehladavat a na nete tak isto.Berieme antibiotika..za kazdu odpoved vopred dakujem

avatar
monilik
11. máj 2016

my sme davali Florsalmin sprej do hrdla, b-komplex, vitamin c a uz len dufat ze antibiotika cim skor zaberú.

avatar
stepanka274
11. máj 2016

Mne osobne pomaha minimnozstvo cinskej al vietnamskej masti do tej jamky na krku pod bradou

avatar
darina1952
11. máj 2016

Nič viac netreba. Liečba je nasadená, len počkať kým zaberie - kľudový režim, veľa tekutín 🙂 Môžeš bylinkové čaje, ktoré priaznivo pôsobia pri zápaloch ako Harmančekový, Repíkový, Lipový na vypotenie.

avatar
h2
11. máj 2016

@vittoria7777 Ahoj, ja mám angínu práve teraz, pomáha mi šalviový čaj, najlepšie je najprv ním kloktať, potom prehltnúť, ale to ešte trojročný nezvládne, tak len piť po malých dúškoch.