Malá má problémy s uchom. Treba ísť ku doktorovi?

cairka
8. apr 2009

Ahojte. Pred troma dňami mi malá oznámila, že ju niečo šteklí v uchu, asi jej tam chodí mucha. 😅 V duchu som sa zasmiala, v reále pofúkala a myslela som, že je vyriešené. Lenže ubehli 3 dni a mucha občas chodí stále a keď "takto dá hlavu", tak ju počuje bzučať 😕 Malá je výnimočne zdravá, v podstate bez hlienov a kašľa, takmer úplne spokojná - až na to ucho, aj dve hodiny skáče a nič a zrazu sa strhne, že "mucha". Za tie 3 dni som jej párkrát skúšala uško chytiť zozadu, asi 2-3x denne,prvýkrát reagovala až teraz pred spaním aj to nie hned, ale asi po 15-20 sekundách spišťala, že bolí. Zápal v ušku už 2x mala a vyzerala aj sa správala úplne ináč. Tak by som vás len chcela popýtať o váš názor, či treba ísť k dr., totiž naša neordinuje a ísť cez zastupujúcu, kde bude kopa chorých detí sa mi zbytočne nechce 😅 a hlavne mi príde smiešne ísť k dr. s tým, že má muchu v uchu 😅

balog
7. apr 2013

Ahojte sme čerstvo po operácii uší druhý deň...mojmu syncekovi vyberali nosnné mandle a zaviedli ventilacne trubicky do usi nakolko mal cca 10 x zápal stredného ucha :((((( akurat pozeram ,ze mu uz aj nieco z uska vyteka tak verim ,ze to takto ma byt 🙂))) ...stále ho uši svrbeli a následne na ďalší deň mával bolesti ....Hovoria doktori ,že už ho uši nebudí bolieť lebo má trubičky .