Možno kombinovať Gastrotuss baby a Espunisan L?

katka141011
15. jan 2019

Ahojte chcem sa spytat ci mozem malemu kombinovat sirup na reflux gastrotuss baby a kvapky espumisan L???

marika512
23. jan 2019

Ja mam pocit, že nám kombinácia kvapiek skôr uškodila ako pomohla.. Začali sme dávať gastrotuss a užívame sab simplex. Ale malý je viac placlivy ako bol a aj stolica sa mu zmenila. Je akási redšie. Nemáte s tým niekto skúsenosti?

katka141011
autor
24. jan 2019

Ahojte idem si za vami zase po radu dnes sme po tyzdni dobrali antibiotika ktore mu vobec nepomohli akurat nam skomplikovali zivot kedze malemu s vyteru z nosa vysiel zlaty stafylokok dnes sme boli u dr ktora konecne pocula ako maly chrci a poslala nas na ORL co tam mozem cakat??

katka141011
autor
24. jan 2019

Poslala nas tam s nostekom kedze priedusky a hrdlo ma ciste

katka141011
autor
24. jan 2019

@marika512 ja som jednoznacne za espumisan L pouzivala som ho aj pri malej a teraz ho pouzivam aj pri malom a neviem si bez neho predtavit den ci noc je to fakt super vec. Pred kazdym papanim krci nohy a mrnci hned ako si da prvy hlt pekne sa vyprdka a je dobre

malinajahoda
24. jan 2019

@katka141011 myslím, že nič drastické robiť dr nebude. Len ho skontroluje. Veď je to ešte bábo, takže ho aj tak bude vyšetrovať. Nič sa neboj.

marika512
25. jan 2019

Baby, chcem sa ešte spýtať. Doktorka nám kázala kvôli refluxu zahustit mlieko nutritonom. Len sa bojím, či to malému nespôsobí zápchu. Lwbo už aj tak máva problémy s bruškom, tak neviem. Mate skúsenosti? Vďaka

malinajahoda
25. jan 2019

@marika512 koľko má bábo? Dávaj probiotiká a ja som pri ar mlieku dávala ešte piť vodu. Kojíš alebo dávaš umelé?

marika512
26. jan 2019

@malinajahoda kojím.. Malý ma 6 týždňov

malinajahoda
28. jan 2019

@marika512 tak ako ste na tom? Ma malý zápchu alebo je to v poriadku?

katka141011
autor
29. jan 2019

@malinajahoda np vysetrenie bolo v pohode zvladli sme to dokonca bez placu dal nm fenistil kvapky a mucosolvan junior davat morske kvapky do nosa odsat a potom kvapnut nasivin prve tri dni super krasne dychal a potom zrazu zase chrcanie

malinajahoda
29. jan 2019

@katka141011 na akom vyšetrení ste boli? Inak ten Espumisan l dávaš? A stolica ako? Lebo si písala, že po kvapkách bola redsia tak ci už sa to up.

marika512
29. jan 2019

@malinajahoda už je to lepšie.. Ale gastrotuss nedávam... Ani som nezahustila to mlieko svoje... A to grckanie sa snažíme zvládnuť.. 😉

katka141011
autor
31. jan 2019

@malinajahoda boki sme na ORL ppzerala nu nostek usi hrdlo a dala nam lieky..... No prehanalo ho pred tym s antibiotik ale ten espumisan L mu nerobi nic zo stolicou

malinajahoda
31. jan 2019

@katka141011 a co vlastne zistili, keď mu lieky dali? Nie je to spojené s tým refluxom to chrčanie? A inak ako ste na tom vlastne s grckanim? Ten gastrotuss pomáha?

katka141011
autor
1. feb 2019

@malinajahoda nie nie nieje jemu zistili zlateho stafilokoka v nosteku preto tak chrcal a bol zahlieneny takze sem tam po jedeni mu vygrcne ale iba tie hlieny ale len sem tam ten gastrotus mu nedavam davame fenistil kvapky mucosolvan junior striekame libenar a potom nasivin dnes sme boli na kontrole u ORL a je to ovela lepsie a uz ani tak nechrci uz len sem tam

malinajahoda
3. feb 2019

@katka141011 tak ako ste na tom s chrčaním, už lepšie? A koliky, bolenie bruška?

katka141011
autor
4. feb 2019

@malinajahoda koliky on nema mozno aj vdaka tomu espumisanu.... No estw sem tam chrci bojujemw stym ale je to lepsie

malinajahoda
6. feb 2019

@katka141011 tak vám držím palce. Keby niečo, kľudne napíš 🙂.

katka141011
autor
24. feb 2019

Ahojte chcem sa opýtať maly 3 mesiace mal vela soplikov aj ked sme sa snažili ich vsetky odsat nejake nam stiekli na priedusky dr nam dala ventolin sirup 1ml rano vecer akurat ze maly ma od vcera hlienity kasel myslite ze sirup zabera a pomaha mu rozpustit tie hlieny na prieduskach?

malinajahoda
25. feb 2019

@katka141011 prihlás sa do skupiny Zdravotníci na MK. Tam ti poradia.

petuska1113
30. apr 2019

Ak by ste mala niektora zaujem mam na predaj sirup gastrotus baby proti refluxu. Neotvoreny v zaruke. Lacno