Narazený prst na nohe u 14-ročného

16. mar 2024

Narazeny prst na nohe opuchnuty 14 rocny

Môžem 14 ročnému dať heparoid mal úraz na prste na nohe ma opuchnuty cervene

hipuska
16. mar 2024

A čo urobil? Môj syn zakopol o schod a zlomené 2 prsty. Nejdete na rtg?

vsadeviem
16. mar 2024

Heparoid je liek na predpis, takže ti ho lekár bude vedieť predpísať, ak sa rozhodne, že je to pre syna ten najlepší postup.

januska12323
16. mar 2024

RTG a potom podľa výsledku.

simsalabim
16. mar 2024

@vsadeviem Heparoid nie je na predpis, je volnepredajny.

vsadeviem
16. mar 2024

@simsalabim Prepáčte, naozaj som netušila, že Heparoid sa dá kúpiť bez predpisu. Mne ho lekár predpísal, tak som si myslela, že to tak musí byť. Ďakujem za upozornenie.

simsalabim
16. mar 2024

@vsadeviem da sa to lahko overit na nete 😉

vsadeviem
16. mar 2024

@simsalabim Ospravedlnila som sa vám tak nemusite na mna "😉" veď predsa nikto nie sme dokonalý a chyby robia cloveka, ja som vychadzala z osobnych skusenosti.

negymama
16. mar 2024

my sme takto tiez so 14 rocnym cakali "len" s narazenym prstom a skoncili sme aj tak s operaciou, jednodnova chirurgia.

simca06022011
16. mar 2024

Podľa mňa nie. Rtg urobiť a skôr by som dala obklad, priesnitzov zábal atď. Heparoid ja osobne skôr na modriny, cievne"veci". Na úrazy idu potom tie gély na bolesť (neviem ktoré ako podľa.veku). Ale.ja by som riešila.najskor ten rtg.pre istotou, lebo boľavý prst a potom nebodaj zanedbaný úraz nohy je nepríjemný.

pehavcek
16. mar 2024

Myslim, ze octaniva mast je vhodnejsia.Tu davaju aj na chirurgii.Pomaha znizit opuch.

simsalabim
16. mar 2024

@vsadeviem ty si nejaka nedotkliva, ved som to vobec nemyslela zle 🧐 Co je na tomto 😉 urazlive, vysvetli mi, prosim, nech opat dakoho neurazim. A mimochodom, vobec nechapem, za co si mala potrebu sa mi ospravedlnovat 🤷‍♀️

lienka9
16. mar 2024

@pehavcek ja mam zlomeny prst na nohe aktualne a dr.stale len octanovu mast dava ked prevazoval

zuzana_chmelova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz