Popraskaná koža na brade zo slín. Čím ju mám malému natierať?

3558
26. dec 2008

potrebovala by som poradit, cim mam malemu natierat bradu, lebo strasne slinta a ma ju celu cervenu a popraskanu. az sa mu robia take supinky na kozi.skusala som kalciovu masticku, vazelinku, labelo,kamilkovu masticku a stale nic. neporadite mi niekto? ale musi to byt nieco co zozeniem aj v zahranici. vdaka

3558
autor
29. dec 2008

tak som sa teraz vratila z lekarne /inej ako som bola predvcerom/ a tam mi pani povedala ze jedine vazelinka alebo sudocrem. no sudokremom natieram uz dva dni 10 krat denne a stale nic. najkrajsie to ma rano ked sa zobudi.
no a este povedala ze ked to nezaberie, mam ist ku doktorovi 😠
nerada tam chodim, lebo sa vzdy musim najskor telefonicky objednat a objednaju ma az o tyzden. a to sa mi zda dost neskoro. ale o par dni ak to neprejde, tak uz pojdem. a natieram aj repikom rano a vecer, tak hadam uz nieco musi fungovat. nie?

3558
autor
2. jan 2009

hlasim sa ze nam nepomaha nic. uz ma cervene fliacky aj na lickach a nad hornou perou, musim ist k doktorovi. ☹

emaso
2. jan 2009

zuzi moja si vyslintala tieztake hnusne pupaky okolo pusy ked jej isli zubky a pomohol nam Sebamed krem, taky ten s pumpickou,ma hojivy a ochranny ucinok 😉 ale chvilu to trvalo kym sa to upravilo

3558
autor
2. jan 2009

hmmm lenze to nezozeniem tu ☹ ☹ ☹

maykaaa1122
22. júl 2016

moja malá mala také popraskané a červené okolo úst po cumlíku..natierala som jej to care mastičkpu..pomohlo super. 🙂 🙂