Škôlka na Murgašovej 7 v Trnave

vnika
15. feb 2012

Máte niekto skúsenosti so škôlkou na Murgašovej 7 v Trnave? Pomerne blízko seba sú dve škôlky, jedna je pri kaviarničke Cupilupi a jedna je taka zastrčená v uličke, ale je veľká, tak ja myslím túto zastrčenú.... Môj syn má alergiu na vaječný bielok, tak mám obavy ako by tam fungoval. A neviete, či tam zobrali nejake dieťa aj pred dovŕšením 3 rokov?

adrianai
7. okt 2012

@vnika Ahoj, aj si zistila niečo o tejto škôlke? tu sa síce nikto neozval, ale možno máš info, ja by som sem chcela dať malú, rada by som vedela čo a ako 🙂

mimi21mimi
26. dec 2012

Obnovujem temu. rozmyslam ze tam dceru dat. ma potravinovu alergiu takze hladam vhodnu skolku.

balumi
23. okt 2013

@mimi21mimi
@adrianai ahojte, ja tiez rozmyslam od septembra 2014 nad touto skolkou? ako to tam je? je problem "sa tam dostat"?
dakujem🙂

adrianai
23. okt 2013

@balumi ahoj, no berú tu menej detičiek, max. 20 a iba 1 trieda, takže asi áno, ťažko sa sem dostať, no s troškou šťastia...ale to asi v každej škôlke... treba skúsiť 😉

balumi
23. okt 2013

@adrianai dakujem, hadam sa podari🙂 a stale mas pocit, ze je to jedna z najlepsich skolok? ake maju deti aktivity....a kolko uciteliek je na tu skupinu? vdaka za info a prajem pekny vecer. 🙂

adrianai
23. okt 2013

@balumi ťažko povedať, možno áno, ale asi nie pre nás, malá sa tam nevedela adaptovať, teraz chodí občas do súkromnej a tam nemá najmenší problém a teší sa tam...čo sa týka aktivít, mne sa páčilo, s deťmi robia všeličo, majú týždenné témy a k tomu prispôsobený program, v triede sú 2 učiteľky 😉

balumi
24. okt 2013

@adrianai dakujem za infosky a pekny dnik zelame🙂