Štikútka bábätka. Nestresuje ho to?

mywiel
11. máj 2008

Vie mi niekto poradit, moje babo mava v poslednom case viackrat za den aj v noci stikutku, nestresuje ho to? Nie je to sposobene tym ze vdychne vacsie mnozstvo plodovej vody, ked si uz teraz trenuje plucka? Da sa tomu nejako zabranit, lebo ani mne to nie je velmi prijemne co uz ono chudatko, casto to zacne aj v noci ked zmenim polohu a otacam sa. 😒

maxim1
12. sep 2008

Ahojte maminky
mám doma 10 týždnového chlapčeka a tiež máme problém s štikutkou aj 3x do dna tiež to máme po grcnutí. Ćajík nám nepomáha musím mu dat mliečko- kojím no niekedy sa mu tak čká že mi je ho ľuto až sa mu dvíha žalúdok.

hanuky
12. sep 2008

Aj malej sa az brusko dviha... ale mava ju hrozne dlho, niekedy aj 5- 10 min. Je to strasne, zostane z toho nervozna a place, az po placi to prejde. Skusala som jej dat tiez cucnut, ale vacsinou je dost najedena a uz nechce..
nemoze to byt nejaky reflux? alebo porucha pazeraka?

miladaspackova
13. sep 2008

ahoj holky,

já mám kočárek klasiku hit 2008 Nowalex Focus od firmy mimi-kocarky.cz a jsem strašně spokojená. Kočárek je velký, prostorný, vzdušný... Takový jsem vždy chtěla. Nikde jsem ho nemohla najít, až tady na modrém koníku jsem získala informace od Peťulky. Peťo ještě jednou dík 🙂

wewe4
17. júl 2009

ahojte, ja som si všimla (už aj niekoľko týždňov), keď sa pozerám na bruško ako sa jemne pravidelne hýbe....pripadá mi to ako môj tep (alebo iečo take...).
Mohla by to byť tá štikútka? Ale tot mávam dosť často..

labradorik
17. júl 2009

wewe4 stikutku spoznas vdaka tomu ze ti to po chvili zacne byt aj neprijemne.mojmu krpatemu sa uz teraz ku koncu stikuta aj 5x za den a je to dost teda aspom pre mna neprijemne bo sa mu stikuta aj pol hodinu a nie a nie prestat.vacsinou ked sa najem....

wewe4
17. júl 2009

A co by mohlo byt to co citim ja? moze to byt ten moj tep...?

matuskovamamina
17. júl 2009

asi je to ta stikutka, lebo ja som si myslela, ze to mu tak bije srdiecko 🙂 no aka som bola hlupa 🙂 trva to tak vacsinou minutu-dve, nie????

wewe4
17. júl 2009

ja si to až tak nevšímam, nie je to nejak intenzívne...keď ležím a sledujem bruško alebo mám položenú ruku na ňom tak to cítim. Ale neviem presne ako je to často...budem sledovať 😅

sssimi
17. júl 2009

Babuľky mne malá čkala v bruchu asi od 7meho mesiaca a to niekoľko-krát denne. Ono to bolo najčastejšie keď som sa ja najedla a teraz čká aj po narodení niekoľko krát denne... No celá mama 😀 😀 😀

speci_rodinka
5. máj 2019

baby dikes za tuto temu, mne nadskakuje mala uz hodnych par minut ...predtym som si myslela ze ci to neni srdiecko. sem tam ked sa napijem to prejde skor ci neskor ,niekedy toho musim vypit viac ja to mam odsledovane tak te ked mali pijem cez den dalsi cas cikuta viac... takze tie litre musim dodrziavat aj ked nie vzdy mi chuti:/

ale som rada ze aj vase poklady stikucu i 15min... pekny dnik