icon

Sucho v ústach u dieťaťa

Dnes o 17:32

Ahojte chcem sa poradiť, popýtať.
Dcérka 4r. Sa dosť často sťažuje že má sucho v ústach, že ju škriabe v hrdle, chorá nieje, tekutín má dosť
Ako náhle má pocit sucha hneď pýta vodu aj vo škôlke mi to už učiteľky povedali, že má stále sucho v ústach
Treba to nejako riešiť s dr. Alebo myslíte že to má len teraz keď je zima. Mali ste niekto podobný problém veľmi ďakujem za odpovede.

avatar
kacena4
Dnes o 17:36

nemoze to byt dychanim ustami?? vtedy sa sliznica vysušuje

avatar
oslo1
Dnes o 17:45

Tvori dcera dost slin? Pije dost vody?
Kratkodobo Staci zuvacka, pipripade zuvanie ovocia typu ananas.
Dala by som jej vysetrit slinne zlazy.

avatar
ariannazara
Dnes o 18:02

Vysetrit cukor

anonym_4fb1ab
Dnes o 18:35

Chodte k lekarke na test ci nema zvysenu hladinu cukru v krvi.

avatar
zuzkaa1991
Dnes o 19:02

@anonym_autor tak ako pisu baby určite ist odniesť moc a vyšetriť cukor....známej tak 2r dieta zacal vela pit vody a jedneho dna zaspal.co nezvykol hned utekala k.lekarke a rovno na prijem cukrovka sa potvrdila.

avatar
diabia
Dnes o 20:48

Toto isté mala moja dcéra a aj ja, bolesť hrdla, neustály pocit sucha, nakoniec opuch, nevládali sme prehĺtať sliny ako keby sme mali žiletky v hrdle, ja to mám od Silvestra, ale už nie v takej miere, nakoniec mi doktorka povedala, že mám streptokoka.