Prebúdzanie 3,5-ročného dieťaťa

29. jan 2024

3 a pol ročne dieťa mi zaspi o siedmej a o pol hodiny je už hore a nechce spat a takto sa budí už do rana
Cez den nespi a rano vstava o siedmej
Čo sa robi ? Nechápem tomu

ivangeline
29. jan 2024

Zobudi sa s placom? Potrebuje douspat. Ake nechce? Je preunavene.Ostane v posteli a hotovo. :D

autor
29. jan 2024

@ivangeline nechala som ležať v tme plače a prehadzuje sa stále

enoula
29. jan 2024

Nebojí sa? Samého v tme nechat plakat... To by som nemohla

e3v3a3
29. jan 2024

Nechodí spat skoro?

chrumka333
29. jan 2024

Ja mám 3,5 r ide spat okolo 21.ale teda môj spí hodku poobede. No tiež sa mi zdá p 19 skoro. Doteraz to bolo v pohode? Neudialo sa niečo nezvyčajné v jeho živote?

sun_shine_2020
29. jan 2024

Skus mu zapnut lampicku, do postielky plysacik, m9jkacik...skus ho uspat na obed aspon na 30 min keby zdriemol urcite by mu to pomohlo. Vecernu rutinu mate nejaku?

zorkahorka
29. jan 2024

Uspavas priskoro, zrejme zvlada byt hore dlhsie. Moj syn ma cez 3 roky. ak na obed spi, ide do postele o pol 9 a zaspi okolo 9. Ked nespi, vie zaspat o 8, ale aj neskor. Obedny spanok mu uz tak velmi nechyba

ivangeline
30. jan 2024

Nie je to skoro. Moje ak nespia na obed,idu na 19tu. Niekedy zaspia hned,inokedy aj do hodiny to trva.. a presne dcera sa vie zobudit po pol h alebo neskor. Velky plac. Z preunavy. Nespracovanych emocii z dna. Prip. teraz ked je uz vacsia,4r coskoro,tak treba na wc,na kt nechce ist a vrieska o dusu.. :D

autor
30. jan 2024

@e3v3a3 včera prvý krát tak zaspal inokedy chodí spať so desiatej