Výkriky a plač zo spánku u ročného dieťaťa

natlii5
25. nov 2023

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť .. Moj syn ma rok a 2m a posledné 2 týždne každú jednu noc kričí zo sna alebo začne plakat akoby sa niečoho zľakol akonáhle ma len uvidí hneď si ľahne a spí ďalej ani nestihnem k nemu dôjsť a on už naspäť spí je to take fakt 5-10 sekundové kým ma neuvidí. Spáva s nami v spálni vo svojej postieľke..premyslam čím to môže byt mysleli sme že zúbky ale tie už mu vyšli.. Nechcem pripadať za nejakú hlupanu alebo niečo ale mne strašne príde akoby sa niečoho bal,akoby mu niečo nedalo pokoj spat stále mám taký vnútorný pocit ja neviem. Pretože aj cez deň mi buva poobede a vyspí sa aj 3-4 hod a úplne v poriadku bez placu.. Deje sa to len v noci a len u nás doma.Pred týždňom sme boli u svokrovcov a tam úplne v pohode buval.

banalu
25. nov 2023

Pozri nocny des

13uzivatelka11
25. nov 2023

Obmedz televízor.

barbora0308
25. nov 2023

@natlii5 Podla mna separacna uzkost, aj vekovo by to sedelo. Akonahle zisti, ze si nablizsku, tak sa upokoji. Moj syn ma teraz 18 mesiacov a tiez zazivame nieco podobne, zhorsil sa mu nocny spanok a viackrat do noci vstava z placom a vykrikuje MAMA!, upokoji sa az ked ho pohladkam, prihovorim sa, obcas zaberie iba mlieko a uspavanie. U nas sa to ale prejavuje aj cez den, je problem ist aj na toaletu, lebo ma hned vyzaduje a krici MAMA, MAMA ...az kym nie som spat resp. zacal sa ma aj drzat ako kliesta, toto doteraz vobec nerobil.

nin12345
25. nov 2023

@banalu ja som ako babatko presne tento nocny des mala ale mna sa vraj nedalo tak lahko utisit a zobudit