Hráte sa s deťmi?

bara_lego
Moderátor
24. okt 2017

Keď sa vaše deti hrajú s kockami, nechávate ich, aby sa hrali samy? Alebo im pri stavaní pomáhate? A nemáte náhodou občas pocit, že vás to baví viac? 🙂

petrakl
27. okt 2017

Keďže je este Misik malinky..hrajem sa s nim...sem tam aj sam..no to je potom bomba v celej izbe ;)
A ano niekedy pri stavani lega mam pocit..ze ma to bavi viac..on je rad..ze uz ma postavene a môže sa hrať s panacikmi 🙂

anka3x3
27. okt 2017

U nás je to tak 50 na 50. Keď Matúško chce, aby sme s ním skladali, zavolá nás, tak sa hráme spolu. Ale má aj náladu na svoje úplne vlastné stavby a vtedy sa s legom krásne zahrá sám 👏 Ale aj keď s ním skladáme, tak výzor stavby musí byť presne podľa jeho požiadaviek 😉 Keď skladajú spolu s ockom, tak mám pocit, že občas to manžela baví ešte viac ako synčeka 🙂

katkalabka
27. okt 2017

Ja využívam každú minútu, keď sa deti s legom duplom hrajú bez mojej asistencie. Ale často sa hráme spolu. Manžel sa na mňa hnevá, že z nich budú "lego maniaci", ale žiadna iná hračka ich nezaujme tak ako lego - je skrátka top. Ešte aj pri hre s veľkým nákladiakom sú lego kocky a koľajnice základný stavebný materiál, ktorý je potrebné rozviesť po byte 😀 Dcérka obľubuje lego postavičky a zvieratká. A ja relaxujem pri jeho upratovaní 😉 , keď sa stíham "pohrať" a postavím deťom niečo, čo ich ráno poteší a prekvapí.

lekristinka
27. okt 2017

Ano, s legom sa hrame aj my dospelí .... je to pekný návrat do detstva a relax. Stale je co vymyslat. A nasa starka, ta sa s legom hra stale a aj neskoro do noci nasmu Simonkovi stavia garaze, domceky a kadeco ine 🙂

zuzikaa29
29. okt 2017

Hrame sa aj spolu, aj samostnatne. Hranie s ockom byva zvycajne velmi tvorive a otvara nove rozmery vyuzitia lega. Ale som rada, ked sa hra niekedy nasa slecna aj sama, kedze vtedy moze sama rozvijat svoje myslienky a napady, co byva tiez dost zaujimave.

bara_lego
autorModerátor
6. nov 2017

Díky moc všem za příspěvky! Letos jich bylo tolik, že mi chvilku trvalo si je všechny pročíst. Navíc jsem byla minulý týden nemocná. Je skvělé slyšet, kolik z vás si s dětmi hraje. Jsme rádi, že jste často zmiňovali i LEGO DUPLO. A hodně mě pobavilo, že mnoho z si díky naší stavebnici stihne odpoledne ještě zatepla vypít kávu... ☺ ❤