Kokosový olej na intímne miesta

adka135135
19. jún 2018

Ahojte, pomohol vám kokosový olej po oholení intímnych miest? 😊 ako často ste si to natierali? Pomôže to aj na už zapálene vyrážky alebo to musím naniesť tesne po oholeni?
Dakujem

lilyianka
19. jún 2018

@adka135135 ja som si natierala vždy po holení, čiže každý cca 3 deň a skôr preto, aby ma to nesvrbelo

lindusss2016
19. jún 2018

@adka135135 ja by som skor volila aloe vera na toto

pininka
19. jún 2018

Mne nepomohlo nic, mozem sa holit iba so strojcekom

tilly
19. jún 2018

Kokosovy olej nie. Na to sú špeciálne prípravky, aj prírodné.

myjusiatko
19. jún 2018

Ja pouzivam kokosak a je moc fajn. 🙂 nesvrbi to tolko potom. Mam potom aj namiesany s par kvapkami teatree a to je tiez super.

nahbia
19. jún 2018

@pininka aký používaš prosím ta

adka135135
autor
19. jún 2018

@myjusiatko ďakujem ☺️ Vyskúšam

pininka
20. jún 2018

@nahbia teraz mam Philips wet&dry. Je velmi dobry a hlavne sa nabija ako mobil, cize ziadne baterky ktore odidu ker netreba.

mata223
20. jún 2018

ahoj ja pouzivam first na dezinfekciu po holeni a natieram potom deom a ziadne bodky a ziadne zapalene miesta 😉 ak chces ip😉😉😉

kikusik88
20. jún 2018

Pocula som este o koloidnom striebre na toto,mate daktora skusenost? Tiez mam hol.strojcek,ale tam uplne dolu sa s nim nedostanem tam musi ist ziletka 😂... Kokosak pouzivame max pri sexe,skuste a neolutujete 😝

katesocka
20. jún 2018

@kikusik88 o tomto som uz pocula, rozmyslam ze vyskusam, nenavidim lubrigacne gely a hlavne v tehotenstve ich nechcem pouzivat 😊

katkov
20. jún 2018

@adka135135 Ja pouzivam a je to ok.
@kikusik88 A aj takto sa mi osvedcil😉

kikusik88
20. jún 2018

@katesocka neolutujes ani ty ani muz 😉

katesocka
20. jún 2018

@kikusik88 a staci obycajny kokosovy olej napr. z DM?

myjusiatko
20. jún 2018

@katesocka bohate.

katesocka
20. jún 2018

@myjusiatko super musim ist kupit. Dakujem 😊

lucpro1
20. jún 2018

skusala som po holeni ale nemozem povedat, ze by mi to nejako extra pomohlo, pokozku som mala aj tak este dlho podrazdenu

kikusik88
20. jún 2018

@katesocka ano mam z dm

katesocka
20. jún 2018

@kikusik88 dakujem 😊

lennaa
20. jún 2018

Ja si uz dlhsiu dobu kupujem len tam olej a v pohodicke @katesocka 🙂

petrakovacicova
20. jún 2018

Ja som čítala že makadamový je na toto veľmi dobrý a používam ho už 2 týždne a zatial super. Je menej známy nie je taký komerčný ako kokosový ale osvedčil sa mi velmi. Tento olej podporuje hydratáciu a regeneráciu pokožky, udržuje pleť pružnú a zamatovo hebkú a mnoho ďalších účinkov ( https://zdravina.sk/makadamovy-olej/ )
Nevýhodou kokosového oleje je to, že preniká len do vrchných vrstiev kože, takže sa nehodí pre hĺbkovú výživu.
Značku ktorú používam neviem, si myslím že to je jedno lebo všetky sú podľa mna rovnaké.

katesocka
20. jún 2018

@lennaa ja som ho raz mala kupeny, na varenie, ale moj muz nechcel jest nic z neho robene (tvrdohlavy chlap) tak sa mi pokazil

lennaa
20. jún 2018

Ja na nom bezne robim @katesocka a muz nema ani len paru o tom 🙂

katesocka
20. jún 2018

@lennaa ja som sa na to potom uz vykaslala, teraz olej pouzivame minimalne, tak to uz ani neriesim

gertrudka222
20. jún 2018

Ja si ho zvyknem dávať na nohy po holení aby ma nesvrbeli a nemala som podráždenú kožu ale na intímne miesta som to ešte neskúšala, neviem to je taká citlivá oblasť, nedávala by som si tam len tak niečo

miadi
23. jún 2018

Ja som tento problem nemala ani nepamatam .. použivaš vzdy nove jednorazove škrabky žiletky? Skus si dat do kupela sol a ten kokosovy olej do vody malu kupem skoro kazdy den a kožičku ma hladku ako delfin (ked to je vo vode neni to take mastne ako ked to das priamo na pokožku) popripade si daj laserom vypalit treba to viac x a strasne to boli ale da sa ja som si dala Len raz pred 10r bikini oblast a doteraz mi tam nerastu chlpi je to super

terezia1477
23. jún 2018

@pininka ahoj prosím ta a strojček ti vyriešil problém ? Pri jeho používaní nezacervenie koža? Nerobia sa "cervene bodky"? A oholi to rovnako na hladko ako žiletky ?

pininka
23. jún 2018

@terezia1477 nic cervene nemam, ani zapalene, pekne to vyholi na hladko,ale je fakt,ze narastu rychlejsie.