Ako ste spokojní s autosedačkou Caretero mokki 2019?

nikol609
18. júl 2019

Kto má autosedačku Caretero mokki 2019 môžete prosím napísať ako ste spokojní? Dá sa pripevniť aj bez isofixu? Ďakujem 🙂

xxstanulkaxx
18. sep 2019

@nikol609 mame mokki a petite prime II ale caretero mi príde lepšia. Ale bez isofixu sa upevniť nedá preto máme aj petite

nikol609
autor
22. sep 2019

@xxstanulkaxx my sme kúpili mokki, ale som si myslela, ze sa da dať viac do ľahu. Inak som spokojná, len pripevnené na isofix. 🙂 v druhom aute ešte používame vajíčko

ludmik
27. sep 2019

Nám došla dnes domov a zdá sa mi celkom fajn, uvidíme ako bude malý spokojný .... Ináč mám otázočku. Načo je ten pás vzadu na autosedačke. Z návodu som nepochopila 🤔 a video k tej sedačke nie je. Ďakujem za každú odpoveď

xxstanulkaxx
28. sep 2019

Ten pás v zadu je na pripevnenie top tendrom. Pripevňuje sa to do kufra auta.

ludmik
28. sep 2019

@xxstanulkaxx ďakujem ...a ak by bola sedačka v predu tak ho omotam okolo sedadlá?

ssandruska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
7andrejka
17. feb 2020

@ludmik
@ludmik
@nikol609 dobry den odkial ste objednavali sedacku?

ludmik
23. feb 2020

@7andrejka nepamätám už z ktorej stránku sme ju objednali, ale hneď som ju predala 😉 nepáčil sa mi materiál 😉

7andrejka
23. feb 2020

@ludmik ak moxem vediet aku ste potom kupili?

ludmik
24. feb 2020

@7andrejka jasne .... Zobrala som Britax Romer King II - do 18 kg
No zvažovala som ešte Joie every stage FX len tu nemali na predajni a po predchádzajúcej skúsenosti som nechcela objednávať cez net 😉 ( cenovo výhodnejšie vyjde Joie) aj keď prvotná investícia je väčšia no tá je do 36 kg

nikol609
autor
29. feb 2020

Nepamätám si stránku. Mno látka je v lete dosť teplá, malý sa v tom potil. Nakoniec sme kúpili auto s klimatizáciou, tak toto leto už dúfam, že bude lepšie. Okrem tohto sme spokojní,vyzerá to byť pohodlné od cca 8-9 mesiacov.

hawana
9. júl 2021

My ju máme a ak Vám stačí mať dieťa v protismere len tak do roka, tak ok. Potom je v nej malo miesta na nohy, musí mať skrcene, aj pri otacani. Celkovo otáčanie môže byť problém, ak si dáte ochranu proti kopaniu na sedadlo a operadlo. Keď sa napoji na isofix, je podstavec prilis blízko operadlu a nie je priestor pre nozky. Na inej sedacke napr britax alebo cybex to je lepšie vymyslené.
Materiál umelina, tam sa tiež prejavila nízka cena.
Avšak ak niekto chce otacaciu za malo peňazí oproti iným značkám, zvládne to aj s touto, aj keď miestami s nervami 🙂