Máte skúsenosti s autosedačkou Hifold?

garajova01
6. júl 2019

Mamičky nemáte niekto skúsenosti so sedačkou Hifold?

vanilkavan
6. júl 2019

Nemám osobnú skúsenosť, len pozor na to lebo americká autosedačka nemusí spĺňať európsku normu a tým pádom ju nebudete môcť oficiálne používa,ť aspon to tak bolo, neviem ako teraz. Skúste načítať niekde na nete, ako to v súčasnosti je, aby ste zbytočne nekúpili 🙂

meluela
6. júl 2019

@garajova01 musi splnat normy ece r44/3-4 alebo ece r129, inak ju nemozes pouzivat na nasich cestach

garajova01
autor
6. júl 2019

@vanilkavan viete mne je to pravdupovediac jedno či ju môžem používať, len potrebujem aby sa mi zmestili tri deti do skoda octavie, myslím že radšej ako dať tretie dieťa dopredu, len tá hifold je vraj uplne mala,a tak...ďakujem pekne za slušnú odpoveď

kristina2412
6. júl 2019

@garajova01 https://www.mifold.com/regulatory-approval. Podľa tohto by mala spĺňať eu normu

fkata
6. júl 2019

@garajova01 Má ju moja švagriná, ktorá žije v L.A.. Je to kompaktná, skladacia autosedačka, ktorú vieš poskladať až na kocku.
V SR je tiež povolená, spĺňa svetové predpisy.
Je s ňou spokojná, pásy sa pekne vedú, akurát sa poťah ťažko čistí.

garajova01
autor
6. júl 2019

@fkata naozaj???? Och veľmi veľmi ďakujem

fkata
6. júl 2019

@garajova01 Oni je používajú pri 2 deťoch. Pre nich super riešenie, lebo sú to deti z prvého manželstva jej manžela a presúvajú autosedačky.
Videla som tú autosedačku, ale pripevňuje sa auto pásmi, vlastné pásy nemá.

garajova01
autor
6. júl 2019

@fkata ano, ze pásy sú troj nie päť bodove....To je vlastne tiež dôležité,5 bodový pas sa zaistuje jednoduchšie, len musím ešte zistiť či by sa k týmto dvom sedačkam zmestilo tretie vajce

fkata
6. júl 2019

@garajova01 Vyrába ju f. Mifold, skús sa priamo na nich obrátiť. Záleží aj od vajíčka, sú rôzne.
Octavia by podľa mňa nemala mať s tým problém. Ja mám v Octavii síce iba 1 autosedačku, ale myslím, že by som tam 3 dostala.
Dúfam, že som aspoň kus pomohla.

garajova01
autor
6. júl 2019

@fkata f. Myslíte, ze Francúzi?Ale mifold je podsedak a hifold autosedacka, áno,? A oni vyrábajú aj vajíčka? Určite ste mi neskutočne pomohla...som neverila, ze na moju otázku niekto zareaguje

fkata
6. júl 2019

@garajova01 Áno, hifold je autosedačka, vajíčka asi nevyrábajú, ale tá sa už aj u nás dá vybrať, aby sa zmestila.

garajova01
autor
6. júl 2019

@fkata no neviem....