Autosedačka Concord, Cybex verzus Römer

karolinka1991
1. jún 2017

Ahojte maminky,
chcela by som poprosit o nejake prakticke postrehy k spominanym autosedackam v kategorii 0-18 kg, najlepsie od maminiek, ktore sa tiez rozhodovali medzi tymito 3 znackami, pripadne zmenili autosedacku pre nejake nevyhovujuce parametre. Poprosim do prispevku spomenut aj konkretny nazov autosedacky, o ktorom sa bude pisat. Dakujeeem ❤

katrin21
1. jún 2017

Cybex Sirona .. my mame tu pluskovu a je super... vyhrala testy ADAC...
kupis napr. cez Alladina....je kopec videi na youtube, kuknni ju..

karolinka1991
autor
2. jún 2017

Este niekto prosim nejake konkretne postrehy 🙏 ???

karolinka1991
autor
2. jún 2017

Nikto???

krasnanevesta
2. jún 2017

Romer obstal v testoch, je fakt kvalitny, potah super, dobre sa cisti, so sedackou sa lahko manipuluje, nevyhoda cena....je asi najdrahsia na trhu 420 eur nas vysla ale nelutujem.

krasnanevesta
2. jún 2017

Odporucam ju pozriet v kamennom obchode a vyskusat ju priamo v aute lebo je dost velka....bez vyskusania to nekupuj, nam sa napriklad sedacka concord do kia ceed combi nezmestila za sedadlo vodica.

l_tanya
2. jún 2017

My mame Be safe izi combi x4. Ked dieta rastie, da sa posunut viac dozadu, aby nemalo nalepene nozicky na sedadle.. my sme velmi spokojni.. stala nas 500eur

l_tanya
2. jún 2017

A este dodam, ze je aj polohovatelna

jankalukasova
2. jún 2017

Existuje romer dual-fix, ta je otocna ale co viem nemala dobre znamky na bocny naraz a potom je max-fix, ta je do 18kg ale len v protismere....ja mam maxfix a som spokojna.

michaelach
2. jún 2017

Ja mam uz druhu Cybex Sironu Plus. Prvu som kupovala pre prvu dcerku v roku 2014 a druhu som kupovala tento rok pre druhu dcerku. Je to neskutocne dobra autosedacka. Mali sme predtym protismerovu romer,no ta nebola taka pohodlna, konkretne opierky hlavy. Vlastne to je dost velky nedostatok takmer vsetkych romer sedaciek, aj pri pohodlnosti a aj v testoch zaostavaju v opierkach hlavy. Starsia dcera sa v Sirone vozila v 3 rokoch stale v protismere a mala dost miesta aj pri vyske 100cm. Takze za mna jednoznacne odporucam Cybex Sirona Plus. Ale ak by ste sa pre nu rozhodli,tak urcite investujte do Plus potahu, dlhsie vydrzi a je kvalitnejsi.

katrin21
2. jún 2017

@krasnanevesta cybex je drahsia, teda ta otocna verzia, co mame my... oni bohuzial tie bezpecne a otocne tak stoja :(

Ja mam hyiundai i30 a mne sa zmesti moja v pohode, nie je to velke auto, take stredne...bolo treba len mierne posunut dopredu predne sedadlo spolujazdca, ale stale sa tam da v pohode sediet, len trochu viac vystreta 🙂 mensi clovek uplne bez problemov, ja som vysoka, takze podla seba pisem, ze sadnem, ale teda na tesnejsie nez to bolo bez nej..ale OK je to.

karolinka1991
autor
2. jún 2017

Dakujem dievcata 🙂

luccki
3. jún 2017

My mame maxi cosi 2way pearl a som spoko. V 2014 stala nieco 400-500e.