• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Autosedačka Romer s Isofixom. Kde sa dá zohnať?

19. júla 2007 
Ahojte kocky, prosim vas neviete kde by som taku zohnala?
27. jún 2007 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sylvie, napriklad na www.mojshop.sk
28. jún 2007 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj kitka, dakujem za typ.. dufam, ze to budu vediet aj dodat, lebo napr. babymarket to sice ma na stranke, ale nevedia ju dodat.. :unamused:
28. jún 2007 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvie, my sme pozerali aj tuto v Babyone. Odporucam skusit v aute - nam jednoducho do auta "nesadla", aj ked inak bola fajn. My sme mali Romer vajicko s bazou Isofix. Celkova spokojnost, hoci zakliknutie pasov a nakliknutie na bazu po kratkom case pouzivania fungovalo az na viac pokusov (!).
28. jún 2007 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
verus a ake mate auto, ked vam tam nepasovala?
1. júl 2007 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvie, IP. A ak ti to este pomoze, podstata bola v tom, ze vpredu vznikla velka medzera medzi autosedackou a sedadlom vozidla - autosedacka smerovala akoby "dohora". Navyse tie isofixove uchytky su u nas tak hlboko, ze nakliknut do nich sedacku je dooost problem, a planovali sme jej caste vyberanie... Nakoniec manzel behal hore dolu z obchodu s roznymi sedackami a vybrali sme taku, co sa priputava pasmi. Fakt nam pri kupe auta nenapadlo kontrolovat, ake su tie isofixove uchytky...
9. júl 2007 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
verus, dik.. nam to nastastie pasuje..

kitka, tak sedacku uz mame... v stredu sme objednali, vo stvrtok bol sviatok a v utorok sme si uz boli pre nu.. takze dakujem za pomoc..
14. júl 2007 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sylvie prepac, dlouho jsem tu nebyla, aj my jsme ji tam kupovali, dodali bez problemu, jsme s ni spokojeni.

Verus, to by me nenapadlo, ze taky nemusi pasovat do auta, to teda nastve :frowning2:
17. júl 2007 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kitka, aj my sme s nou spokojni, ale hlavne nas maly kral.. :slight_smile:
19. júl 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok