• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Do kedy sa používa novorodenecká vložka v autosedačke?

11. marca 2011 
Čaute baby viete mi niekto povedať do kedy sa používa novorodenecká vložka v autosedačke??? :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 21:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
asi dokedy je babatku dobra :wink:
28. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kedy sa tam s vlozkou zmesti...my sme ju pouzivali asi mesiac
28. jún 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my ju este pouzivame :slight_smile:
29. jún 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme ju pouzivali asi do 2 mes.
29. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme na tej našej napísané že do 6 kg
29. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, aka je to ta novorodencka vlozka do autosedacky? je to potrebne? dakujem
29. jún 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca - je to taka zmesovacia vlozka do autosedacky, aby v nej babo nebolo moc navolno a hlavne to ma take spevnenie okolo hlavicky, aby mu nekmitala zo strany na stranu. ma to vacsina autosedaciek vo vybave. my mame autosedacku bez nej, nakolko mame pevnu a posuvnu opierku hlavy :wink:
29. jún 2009 o 12:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosa--dakujem ...takze je to vybava autosedacky. ale ak je sedacka dost pevna tak to potrebne nie je. dobre to chapem?
29. jún 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, to nie je o pevnosti sedacky. sedacky su vacsinou do 13 kg. a predstav si dat take trikilove babo do takej velkej sedacky - preto je tam ta vlozka - aby malo pevne hlavicku - je to tam okolo hlavy take zpevnene - kedze ju este nevie drzat. ked kupis nove vajicko, budes to tam mat automaticky - ked budes kupovat z druhej ruky, daj si pozor ci tam je - ale uz som to kdesi videla, ze sa to da kupit aj samostatne...

ked si lepsie pozries obrazok, okolo hlavy je taka akoby zabrana :wink: http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=2317&category_id=683&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26
29. jún 2009 o 13:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ju pouzivala az doteraz, Patko ma 5 mesiacov a 7 kg, pekne mu drzala hlavicku, ale dost sa potil v tom na hlavicke. teraz uz len natesno sa do nej vojde a dtzi si pekne hlavicku aj sam a vonku zacalo byt dost teplo, tak som ju uz vybrala. Asi zalezi aj, aku vlozku ma autosedacka, my mame Pegperego a na tu vlozku tam boli tri otvory, podla velkosti dietatka /tri stupne/ :slight_smile:
29. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano da sa kupit,my sme ju kupovali v all toys :wink:
29. jún 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem
29. jún 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosi doked deti maju mat auto sedacku ? :pensive:
21. júl 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem janoca
21. júl 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janocka moja mala cera mi to odoslala
21. júl 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Mame autosedacku vajicko Maxi cosi Cabriofix, chcem sa spytat, do kedy ste mali novorodenecku vlozku v tejto sedacke. Nas maly ma 7 tyzdnov a okolo hlavicky to ma dost natesno, trebalo by mu celkovo uz viac miesta, ale vybrat ju nemozem, lebo potom je sedacka uz skor akoby na sedenie a do toho mame este daleko. A neviem si ani predstavit tak o mesiac, dva, ked ho budem viac naobliekavat, ako sa tam zmesti :(
12. aug 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mi sme ju dali prec po mesiaci,....bolo v nej tesno
12. aug 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@exupery a ako ste riesili ze tam potom malemu beha hlavicka, ked nema okolo vypln.? Predsalen, nedrzi ju este, a uz okolo nej nebude vypln :unamused:
19. aug 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebehala,narodili sme sa,mali sme pomaly 4kg,a boli sme zimne babo,takze v sedacke kombineeza,hruba ciapka,a bolo to akurat...mame maxi cosi sedacku a ony su dost uzke...
19. aug 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Vidim, ze sa sem davno neprispievalo, ale predsa len..
Neviete mi niektora poradit kde by som mohla novorodenecku vlozku do autosedacky zakupit, za nejaku prijatelnu cenu?
9. mar 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok