• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto platí pokutu, ak dieťa nesedí v autosedačke?

18. septembra 2009 
Ahojte, my auto nemame a preto ani neplanujeme kupit autosedacku. Ale vrta mi v hlave otazka... ked pojdeme z porodnice taxikom alebo bude mat dieta vysoke horucky alebo nieco ine a tiez bude treba ist taxikom do nemocnice, tak mozem mat dieta len na rukach? Alebo existuju aj taxiky s autosedackami pre novorodencov? Alebo si proste musime kupit autosedacku, aj ked ju takmer nevyuzijeme?
16. sep 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ak ma 10 ročne dieta 50 kg, do akej autosedacky ho mam akoze posadit??????????????
16. sep 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elissa do podsedáku?
16. sep 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alikaa - ak si objednávaš taxík, treba oznámiť, že pocestuje aj dieťa. Aj taxislužby by mali mať autosedačky, nemusia ich však voziť stále so sebou, preto to treba pri objednávke oznámiť.
16. sep 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podsedak je do 35 kg
18. sep 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alikaa vcera som sa s jednym taxikarom bavila,sedacky maju vzdy niekde na centrale alebo ako povedal v kancelarii,ale hacik je v tom ze to je cesta naviac a samozrejme si to zapocitavaju do ceny takze miesto dajme tomu 8€ zaplatis 10€.
18. sep 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ak ten taxik vyuzijem par krat (alebo iba raz cestou z porodnice), tak mi nebude vadit priplatit si. Ja som uz pripravena chodit MHD, ten taxik chcem vyuzit iba v pripade, ze bude s dietatom velmi zle. Stale to je lacnejsie ako vyhodit 5 alebo viac tisic za autosedacku.
18. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok