Máte skúsenosť s autosedačkou 0-36 MamaKiddies Rotary Protect GT?

tinatitti
26. aug 2019

Ahojte, máte niekto túto autosedačku? Doporučujete? Ďakujem

misuliackaa
21. sep 2019

@tinatitti zdravím chcela by som sa opýtať ci ste ju kupovali a ci ste s ňou spokojná. Ďakujem 🙂

tinatitti
autor
21. sep 2019

@misuliackaa Ešte som nekúpila, zatiaľ máme ešte vajíčko.

misuliackaa
22. sep 2019

@tinatitti jaaj lebo tiež nad ňou uvažujeme, ale našej 3mesacnej už z vajíčka trčia nohy 🤦‍♀️ a teraz je ešte aj k tomu v akcii tak preto

anitu
22. sep 2019

Aj ja ju tiež pozerám. Myslím ze aj kúpim. Cenovo tiež dobra.

jullietka
19. okt 2019

@misuliackaa to ze trcia nohy,to nevadi,hlavne aby netrcala hlava,vajicko sa bezne pouziva do cca roka dietata

misuliackaa
11. dec 2019

@jullietka pfuu do roka? 😲 Ty kokso... Ale každopádne ďakujem 🙂

jullietka
11. dec 2019

@misuliackaa ano,je to pre babo najbezpecnejsie,moja bola do 11 mesiacov vo vajicku,aj dlhsie by bola ale uz bola dost tazka vtedy. A hlava jej netrcala z vajca

jullietka
11. dec 2019

@misuliackaa ano,je to pre babo najbezpecnejsie,moja bola do 11 mesiacov vo vajicku,aj dlhsie by bola ale uz bola dost tazka vtedy. A hlava jej netrcala z vajca

katie23
16. jan 2020

@anitu Kúpili ste nakoniec?

tinatitti
autor
16. jan 2020

Ja som nakoniec kúpila JOIE Every Stage FX. Odporúčam. https://www.babetkovo.sk/joie-every-stage-fx-0-...

zuzzulicek
24. jan 2020

@tinatitti ahoj prosim ta ..mam 6 mes.babo.. odkedy tam sedi tvoje dieta v tej autosedacke? A aka je na chrbatik ta sedacka? Lezi ci viac sedi v tej polohe? Ma dobry sklon?

tinatitti
autor
24. jan 2020

@zuzzulicek mala ma teraz 9 mesiacov. Meria 68 cm a váži 8600 gr. V smere jazdy su dve polohy. Viac menej je pololezmo. Ta sedačka je super, som rada, že som ju vybrala

hawana01
11. feb 2020

@tinatitti prečo ste sa rozhodli pre Joie nakoniec? Zdá sa, že nie je ani otocna.

tinatitti
autor
12. feb 2020

@hawana01 nie, otočná nie je. Ale je bezpečná, veľmi dobre hodnotená a už ju mám doma, využívame ju a je fakt super. Variabilná, príjemný poťah, dieťa do nej ľahko umiestnim. Nam vyhovuje. A ešte k tomu vyzerá ozaj pekne, ale to je nepodstatne

tinatitti
autor
12. feb 2020

@hawana01

https://www.youtube.com/watch?v=73E91aaOItw

tu si môžete pozrieť video k uvedenej autosedacka.

zuzzulicek
13. feb 2020

@tinatitti ja som ju kupila tiez.. naco by malo byt otacanie sedacky dieta v 6 mes- 7 dmom v pohode vydrzi spinkat alebo pozerat.. a ked place ani otocenie by mi nepomohlo nic.

hawana01
28. feb 2020

@zuzzulicek otacanie kvoli jednoduchšiemu nakladaniu a vyberaniu, nie kvôli zábave dietata

nikusa1510
10. mar 2022

@hawana01 dobry den kupila ste ju ?