Môže ísť jesenný overal do vajíčka?

30. aug 2021

Zdravím... Na začiatok prosím vás, má neukrizujte ak to nemôže ísť do vajíčka, mam prvé bábo tak sa pýtam...
Mam takýto jesenný teplejší overal a môžem ho v ňom dávať do vajíčka? Viem ze zimné moc hrubé nemôžu ísť do vajca ale takéto? Ďakujem 🙂

tinkavvv
30. aug 2021

Lepšie je bez a to hneď z dvoch dôvodov - bezpečnosť a v tomto sa dieťa v aute rýchlo spotí. Skôr zvoľ zavinovačku do vajíčka, prípadne špeciálnu deku do vajíčka - tie vieš v aute odokryť a dieťa sa tak nebude potiť.

orud
30. aug 2021

Ja by som v tom dala,také teplo v aute určite nie je.a nemusíš dávať deku. My sme do vajíčka dávali aj v teplepsom overale.

evkao
30. aug 2021

@orud hrube overaly, bundy, by sa nemali detom vo vajicku ani v sedacke obliekat - vlastne ani dospeli by ich nemali mat v aute oblecene 🙂

evkao
30. aug 2021

ja som davala presne takyto overal dcere vo vajicku, ale mozem potvrdit @tinkavvv, ze sa mi v tom mala neskutocne potila (hlavne na chrbatiku), potom sme uz pouzivali zavinovacku Emitex

zuvelyn
30. aug 2021

Za mňa nie, radšej kúpiť tu Emitex zavinovačku ako bolo spomenuté vyššie, tiež ju máme a je super a najma je to bezpečnejšie

bambulka1105
12. sep 2022

@zuvelyn zdravim mozte poslat fotku, kt.konkretne? Tensiu hrubsiu?., mam termin september-oktober a rozmyslam,kt.msm kupit, sby som nekupovala zvytocne dve🤷‍♀️🧐.,.dakujem