Pripevnenie autosedačky Britax evolva 123 do auta

jessicax
19. jan 2009

Ahojte kocky. Tie ktore mate doma tuto autosedacku, neviete mi prosim poradit ako ju namontovat do auta pri tych 9-18 kg, ked sa pouzivaju este tie vlastne pasy autosedacky? Kupili sme ju dcerke a snaili sa namontovat do auta podla obrazkov v navode ale neviem ci spravne kedze sa mi tam nezda byt uplne napevno hlavne ked sme skusali jej stabilitu zboku. Vopred velmi pekne dakujem

pancake
23. aug 2009

my sme kupili tuto autosedacku pred tyzdnom a neviem si ju vynachvalit. pytala som sa manzela ako tam sedacku pripevnil ked je stabilna. a povedal ze musi byt ten pas v zadu /cim je pridrzana/ veeelmi na pevno zviazany. my ked sme ju kupovali v specializovanom obchode na autosedacky, tak ta pani nam isla do auta ukazat ako sa pripevnuje. a strasne ten pas natahovala a smykala s nim aby bol co najpevnejsie. takze treba to vyskusat tak. povedz muzovi, lebo ten ma vacsiu silu a daj potom vediet. 😉

bihan
23. aug 2009

Používateľský manuál: http://www.britax.co.uk/pdf/user-manuals/081006...

fotky sú tam dosť jasné 😉 Dôležité je to, aby si po založení sedačky poriadne zatiahla pás a "zrolovala" tú ostávajúcu časť. Tak sa ti nebude nič hýbať.