• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slnečná clona do auta. Akú kúpiť?

24. januára 2015 
Ahojte neviete mi odporucit slnecnu clonu do auta. Taku aby nepadala.
16. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotka - ja som tento problém vyriešila tmavými fóliami na zadné sklá
16. júl 2009 o 10:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janina: a kolko ta to vyslo?
16. júl 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi měla klasické s obrázkem na 2 přísavky. A ta byla na nic, skoro nestínila a malá ji strhávala. Teď máme černou roletku na přísavky, a nedám na ni dopustit. Dělají je v různých rozměrech a za pár korun.
16. júl 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parvitas - ešte v minulom roku nejakých 2300 skk do fabie
16. júl 2009 o 10:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odporucam aj ja tmave folie,aj nam tie prisavkove opadavali a nedalo sa otvarat okno ked boli nasadene, folie su super, ochrania pred slnkom a detom sa dobre von pozera a super sa koji,lebo do vnutra nevidno,len ked sa niekto nalepi az na sklo :slight_smile: ,ceny su rozne,ale ked to nie su velke skla nap. ako na 7miestnych autach, tak do 100eur sa vojdes
16. júl 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotka, do auta filter nepotrebujes, lebo UV ziarenie cez sklo neprenika :wink:
16. júl 2009 o 12:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, janina. :wink:
16. júl 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fólie ti urobia v hociktorom servise, dostaneš k tomu osvedčenie, ktoré budú policajti pri každej kontrole pýtať, ale viem, že väčšina fólií má aj UV filtre, záleží aké si vyberieš
16. júl 2009 o 12:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dosa praveze ano. skla v aute maju inu strukturu ako klasicke skla, kvoli tomu aby sa inac rozbijali. a viackrat som citala ze si na to treba davat pozor a natierat deti na cesty
16. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: koza reaguje na UV ziarenie zvysenou tvorbou pigmentu - po nasom opalenim sa. ja som sa teda cez okno v aute este neopalila. no necham sa poucit, ale ten odkaz sa mi nejak divne otvara
16. júl 2009 o 14:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ten link je tuto temu a chcela som ho hodit inde
takze je tu len omylom
16. júl 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, ja som myslela, ze to bude o tych sklach :wink:
16. júl 2009 o 15:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotka ano myslím tuto roletu co jsi dala odkaz, ale mi máme menší okno tak zabírá víc místa, ale dělají je i větší. Je to dobrá varianta pokud někdo nemůže financovat folii. Když se vytáhne, vpohodě otevřete okno. Máme ji rok a ještě ani jednou nespadla. Stála mne asi 50 Kč.
17. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Vrtule83 a kde jsi prosím Tě kupovala ty roletky???Potřebuju je do týdne..díky moc..Dorotka má odkaz na sk. stránku,máš nějakou v čr?
17. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme nakoniec cestovali s plienkami lebo mi boli tie odporucene ale roletu asi kupim kedze budeme asi coskoro musiet kupit nove auto neoplati sa mi investovat do folie
30. júl 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem koupila super, zevnitř "nalepovací" na okno. Je to z plastu a drží to na okněJenom se to přiloží a přejede rukou. Takže nestrhává to a nemusím řešit folie, které ani nechci. Cena za kus 170 Kč.
www.babyrenka.cz/02-autodoplnky/slunecni-clony-do-auta/slunecni-clona-na-sklo-disney.html
30. júl 2009 o 20:29  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
17. jan 2015 o 15:24 • maminkaocinko2015
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
17. jan 2015 o 15:25 • maminkaocinko2015
17. jan 2015 o 15:26 • maminkaocinko2015
Ja som kupovala Jané, 2ks v balení, tuto http://www.predeti.sk/produkt/tienidlo-na-okno-auta-skladacie-2ks-jane/. Páči sa mi, že sú detsky farebné, a pritom veľmi milé. Na Hello Kitty a Cars už mám alergiu :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2015 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok