Vydrží vám dieťa v sedačke v aute?

fashionshop88
16. jan 2024

Ahojte.
Mám 1r dcéru a 10r , staršia chodí do školy a ja keď niekam chcem ísť kým je dcéra v škole tak s malou je to katastrofa, ak nemá vtedy spať tak o autosedačke ani počuť. . Zaujíma ma , že od kedy vaši drobci začali v sedačke pekne sedieť aj keď nemali buvat a vedeli ste s nimi obistyaj sami ? Či to také neexistuje ? 🙈

surama
16. jan 2024

@fashionshop88 Ked jej das nieco chrumat, nezabavi ju to?

petronellla87
16. jan 2024

@fashionshop88 koľko toľko vydrží, ale do Chorvátska na dovolenku by som s ňou ísť nechcela 😂 Keď je najhoršie, pomôže nám Duhalka a Miro Jaroš 😁 to by vašu nezabavilo?

nevenka
16. jan 2024

@fashionshop88 mame 4 deti a ani jedno nam nevydrzalo, vrieskali. Najviac si pamatam tretieho, ze okolo 2 rokov sa to zmenilo, ked zacal vnimat auta a svet okolo, zacalo ho to bavit a v kuse chce chodit autom. To sa akurat narodila najmladsia a s tou, ked mame ist k nasim cca 60 min. cesty, tak uff...ideme na spanok alebo jej davam chrumky 😬. A skusim asi teraz uz aj Smejka a Tanculienku, bavia ju niektore pesnicky.

guiseppinka
16. jan 2024

U nas ziadne problemy, ale my cestujeme vela a hlavne dlhe trasy... Najstaršia 2 tyzdnova dala 400 km za jeden den, mladšia mala presne tyzden a 100 otočila za par hodin a prcek ako 2dňový hned 50km na otočku... Plánovali sme cesty na spanok. Sama som soférovala 600km, ked mal prcek necelý rok, staršie 6 a 4. To bola super cesta... Uprimne si ja neviem predstaviť, aby mali problemy s cestovaním, lebo niekto od nas (najčastejšie teda ja) sme vkuse v aute

x_mery_x
16. jan 2024

Nikdy nemal problem, len ako je vacsi a rozprava, tak furt otravuje, ze kedy tam uz budeme :D :D :D

jaga18
16. jan 2024

Každé dieťa je iné. Starší nemali najmenší problém, v aute vydržali hodiny pripútaní v sedačke. Najmenší ani za ten svet. Od mala vrieska v sedačke, nevydrží dlhšiu cestu ako tých 20 min. Udiera si hlavu hryzie sa... už má 2,5 roka a veľmi sa to nelepsi.

konikkon
16. jan 2024

@fashionshop88 obe moje deti sa vozia v aute bez problémov od narodenia. Bolo sme aj v Chorvátsku a všetko sme zvládli v poriadku.

dominidi
16. jan 2024

U nas nezaberalo nic..zabral az tablet s fihou, smejkom atd..proste sme stiahli vsetci jeho oblubene pesnicky

majka99999
16. jan 2024

Starsi bez problemov, maly vrieskal este sme nevysli z BA. Vo vajicku aj spociatku vo vacsej sedacke, tak po prvom roku sa upokojil.

mane01
16. jan 2024

@fashionshop88 nechcel, ale musel… muselo ist spievankovo, co ma zabijalo, ale bola som ochotna urobit takyto kompromis.

mclissa
16. jan 2024

Kazde dieta je ine. My sme so synom nemali problem od narodenia. Od prveho dna bol sam vzadu. Ani hracky, ani zabavu ani nic nepotreboval. Ani teraz.

majlo1234
16. jan 2024

Ked bol maly, prespal aj styri hodiny, potom bol taky rok a pol problem, revy neskutocne, zvladli sme aj cestu do chirvatska ale nespominam na to dobre😄 teraz ma 2,5 a uz par mesiacov sa to da. Na slhe cesty chodievame stale na spanok, takze cast prespi, a potom si apievame, pustame videa, hovorime basnicky.
Na kratkych cestach do hodiny absolutna pohoda.
Edit:ked bol maly je myslene ako ked bol babatko, lwbo stale je maly😄😄😄