Autobusom s dieťaťom v nosiči.

nikola1998
18. okt 2019

Ahojte žienky, môžem cestovať autobusom, keď mám dieťa len v nosiči? Ďakujem

jankapepe
18. okt 2019

@nikola1998 Tak si mala od neho pýtať autosedačku 😁🙃🙃 by som ho poslala v mysli niekam .....a nastupila aj tak. Už len nechať dieťa v kočíku je ,,veľmi bezpečné,,

nikola1998
autor
18. okt 2019

@yanni No, mne ohľadom toho kočíka,keď som šla prvý krát spojom hovorila, známa čo som ju stretla v autobuse, mi hovorí, nech si ho držím, že sa mi môže prekrotit v zákrute... Vraj pár dní predtým,sa takto prekotil, ale našťastie sa nič nestalo

sara07
18. okt 2019

@777januska777 vieš ale ani v tom zabrzdenom kočiku to nie v poriadku na vyhradenom mieste aj ked je dieta uviazaneé v tom kočiku
na posledy ako zapreta v jednej zakrute oboma nohami , ostra zakruta , a niekto vyletel ten to prudko vytočil a keby mi nepomohli tak dieta zalahne jeho vlastny kočik pri prevratení

lindusss2016
18. okt 2019

@777januska777 ved ak mas babtko vo vanicke, tam ani priputane nie je a ked prudko zabrzdi, tak dieta vyleti z kocika. Velakratsom cestovala busom a dieta v satke a nikdy som ho nepripucila. Dokonca som asi 3x spadla s dietatom v satke a nepripucila som ho, nakolko mam reflexy a ako matka najskor chranim dieta, cize tvoju hypotezu o pripucenom dietati pri prudkom brzdeni si neviem ani predstavit