Módne hity pre najmenších. Tiež ste tomu prepadli?

lucia123
22. feb 2009

Ahojte, ja som úplne "prepadla" módnym hitom pre najmenších, veľmi sa mi páči, keď je dieťa hoci jednoročné krásne oblečené a "ladí" mu to... 🙂 Má tu ešte niekto takýto "problém" 🙂

bibula
22. feb 2009

hej,vecicky su krasne,len aby to malo aj ucel a pacilo sa to aj dietatu-nie len mame 😎

lucia123
autor
22. feb 2009

Snad sa to paci, to este neviem.... 😅 Hlavne mame sa paci najviac 🙂

barborenka
22. feb 2009

tak ja som na tom podobne,nemozem odolat niektorym veciam 😉

erikasadek
22. feb 2009

luci neboj nie si sama.... aj ja... 😉

mywiel
22. feb 2009

Malému dietatu je to jedno ci je modne oblecené, lucka pre teba je to problém ze ti to ide velmi do penazi? 😅 Kto na to ma a zarobi si na to preco nie? 😉 Tiez sa mi paci oblecenie pre deticky napriek tomu ze minam na malu, nie som ochotna vyvalit za tie veci hocijaku sumu a za 2-3 mesiace je to uz malé. 😒
Chces sa tu bavit co je posledny najnovsi trend pre deti a kto co kupil pre dietko, spravne to chapem? 😵

mywiel
22. feb 2009

Ja som napr. stara zavislacka na drazbach na Ebay, su tam krasne znackové vecicky a lacnéééééé 😀 😉

mikalove
22. feb 2009

my ked ideme von tak malá tiež ladí 😀 ,doma to nemá zmysel...teraz je v obchodíkoch neskutočne veľa krasnych vecí pre deťuše 😉

monkula
22. feb 2009

ja som pred týždňom dostala od švagrinky z UK veci pre deti, no, nič ma nedokáže potešiť viac...

mywiel
22. feb 2009

Staci kuknut moj album ako som sa vytesovala a obliekala si babiku, ale pochopila som ze nestaci len aby boli vecicky znackové a krasne ale hlavne praktické, takze od miluckych saticiek som presla na rifle na traky s rozopinanim medzi nozkami aby sa lahsie dala vymenit kdekolvek plienka a ked malu zvidnem aby nemala holy chrbatik lebo saticky su rozkosné ale vsetky idu hore... 😀

mywiel
22. feb 2009

Next je parada aj vela Francuzskych znaciek ktoré su navyse aj praktické. 🙂

mikalove
22. feb 2009

mam doniesla sestra veľa krasnych vecí Disney zo zahran. ked bola 70% zlava a kupovala aj väčšie čísla a za pár korún,tu u nas nikdy akcie nebyvaju a už vôbec také veľké....tomu ebay ja nerozumiem,už som tam kuk 😅

monkula
22. feb 2009

myw, a to je Kaya ešte maličká.... Ja si teraz neviem predstaviť, že by Chiara išla na prechádzku v bielych nohaviciach s rružovým páskom a ružovým tričkom, moje prasiatko 😀

mywiel
22. feb 2009

Na Ebay je treba mat platobnu kartu a su to vacsinou drazby. 😉
Ja kupujem v H&M, potom Franc. zn. ako Obaibi, Okaidi, Petit bateau, ale kupujem obcas aj v C&A. Bohuzial na butiky ako Dior nemam aj ked zijem v zahranici... 😀

mywiel
22. feb 2009

No zatial este ani nestvornozkuje ale pomaly uz to pride... 🙂 zatial nemam problém ze spinavé kolena a tak. 😀 Ale uz aj tak som zacala davat rifle miesto bielych pancusiek so satickami... 😀 😅

mikalove
22. feb 2009

mywiel to má na 47 foto tvoja malinká také koleso do vane na kupanie? vidím to prvy krat a je to super....a máte krasnu detskú izbu a aj Kayka je zlatučká...
Mon. to sú také jednorazovky tie biele veci aj u vas? naša ani nebehá .. 😀

mywiel
22. feb 2009

mikalove dostat to aj na Slov. holky to riesili v Julovkach. 😉 Dakujem. 🙂

monkula
22. feb 2009

mikalove, už sú jednorázovky.... 😀 😀
biele pančušky má len na spanie 😀

dadka212
22. feb 2009

Ja mám tiež ten "problém" 😀 aj keď dosť nosí malý von na zašpinenie tepláky aj tie musia ladiť s vrchom, tak keď ideme niekam tak si to užijem a vyobliekam ho, ako malého frajera 😵 a jemu sa to páči, dokonca si už vyberá čo si chce obliecť aj v obchode si vyberá oblečenie a hlavne keĎ mu poviem aký je velký fešák tak si to nechce dať zo seba dole 😀
...aj keď som dostala korunky na sviatok nech si niečo kúpim prišla som s plnou kabelou detských vecí 😀 ja nedokážem odolať a radšej kupujem jemu ako mne, pri ňom už chodím jak chudera 😅 😀
...ale samozrejme dbám na to aby nemal holý chrbátik a nebolo mu zima 😉

monkula
22. feb 2009

dadka, podobne, deti ako zo žurnálu a maminka, no comment 😅 😅 😅 😀

mywiel
22. feb 2009

Dadka tak som na tom podobne, ja tiez peniaze co dostanem na vianoce a narodeniny minam na malu... 😀

mywiel
22. feb 2009

Ale kupujem aj vela hraciek lenze uz som to stopla lebo zachvilu to nebudem mat kam ukladat, a saty v krabiciach roztriedené v skriny podla velkosti uz tiez by som si mala zaobstarat pomaly druhu skrinu len pre malu... 😅

mikalove
22. feb 2009

ked tym deťom všetko sadne s nami je to horšie 😅

amatula
22. feb 2009

jo baby mojmu jedno co oblecem len ja musim stale fukat hlavu lebo ze on chce uces......a musim dat aj tuzidlo aj lak normalne 😀

inak satniky maju kazdy svoj vlastni aja nemam kde davat veci 😅

dadka212
22. feb 2009

Takže je nás viac takých pošahaných 😀 mne už každý nadáva, ale čo mám robiť keď mne sa pre mňa nič nepáči, alebo mi to nesedí tak kúpim malému a hotovo 😀

mywiel
22. feb 2009

Mojej nie rukavy su dlhé a niekedy uzke stehienka podobne, moj pampusik no... 😀 😵 o topanockach ani nevravim kolko som vyhodila penazi ziadne jej nedrzia zatial, obtrie nozky a su dolu.

dadka212
22. feb 2009

Amatula ja keď holím tatovi hlavu, tak musím aj malého "holiť" a s penou 😀 on chce byť ako tato 😀

amatula
22. feb 2009

to mi hovor´,v lete len striham a musi mat ucesy,,no des...ked budu obaja taki,,horsie ako baby 😀

monkula
22. feb 2009

amatula, podobne, kohútik na hlave, alebo strapaté vlasy, košeľa, svetrík.... 😀

mikalove
22. feb 2009

okolo nas stala chodí na bycikliku taky maly chlapček a vkuse si kontroluje vlasy,furt sa na nom smejeme 😀

dadka212
22. feb 2009

😀 veru niekedy sú tí chlapci horší ako baby 😀