Ako často meníte uteráky?

23. jan 2022

Ja viem, asi divna otazka ale priatel po kazdom utreti ruk hodi uterak do spinaveho pradla. Je to normalne? Kazdy 2-3den periem len pracku plnu uterakov. Podla mna je normalne ked po sprche hodi uterak medzi spinave ale toto mi pride prilis doma sme menili uterak na ruky 2x do tyzdna.

travelllerka
23. jan 2022

@kittykat22 Mikas je hlavný hygienik SR

kittykat22
23. jan 2022

@travelllerka dik 🙂 som mimo sr tak nemam prehlad

travelllerka
23. jan 2022

@kittykat22 tu je to dosť známa postavička 🙂

autor
23. jan 2022

@pribinak s tymi papierovymi utierkami je to dobry napad lebo uz mi z tych uterakov prepina
@kittykat22 doma sa o poriadok staram ja on jedine co da do prania veci alebo do umyvacky riadu a to je cele
@komplikovana to som sa mu snazila uz 100x vysvetlit ale prenho pouzity uterak = spinavy uterak...

kittykat22
23. jan 2022

tak ak ma tieto naroky a neprilozi poriadne ruku k dielu, tak bude z teba upratovacka/domaci otrok. Nezavidim.

lenuska9999
23. jan 2022

Tak ho nechaj tie uteráky prať, sušiť, skladat.. rozmysli si ci bude po každom utratiť rúk hádzať uterák do prádla.. alebo to vyries a kúp tie papierové rolky , čo sú v obchodakoch, pripadne sušič na ruky

loliki
23. jan 2022

Chyba. Majte 2 koše na prádlo. Majte svoje uteráky. On nech sa stará o svoje, Ty tiež o svoje. Predstav si, čo nastane, keď budete mať deti. Nie, to si nevieš ani predstaviť.

katkakatarinka
23. jan 2022

Raz do týždňa všetky uteráky.

hennyinnsbruck
23. jan 2022

Kazdu nedelu spolu s pyzamami🤷🏼‍♀️

marca12
23. jan 2022

Uterak na ruky kazdy druhy den. To,co robi tvoj je uz nejaka fobia

nerko
23. jan 2022

Jedna vec su uteraky, a dalsia tema na diskusiu, ako casto menite postelne pradlo? Tam je tiez veru pestra skala nazorov 😉.

henka123123
23. jan 2022

Kazdy den si davame cisty uterak a najmensi ma svoj ten raz za tyzden mu menim ale tam lem jeho utrem vecer po ukupani.ruky usta mu do nasho utrem co mame na ruky a to kazdy den menime

babulkomale
24. jan 2022

Trosku chore...ako ti pedanti na poriadok v Zamene manzeliek 🤦 ja menim denne uterak na ruky, dost casto si umyvame ruky ja s detmi, manzel je doma malo cez tyzden, takze traja ho pouzijeme parkrat. Osusky neviem - mozno po troch sprchovaniach ale susia sa na radiatore rebrikovom, netuchnu.

babulkomale
24. jan 2022

@hederamonstera moji drobci vecer obcas utru aj trochu pasty do uteraka, takze vzdy vecer ked idem do sprchy ja, vymenim uterak aby bol na rano cisty..
Ja na tvar pouzivam vlastny zvlast.

babulkomale
24. jan 2022

@nerko taku diskusiu som uz tiez citala tusim 😃 des bes niekedy ...co mna dost rozsekalo, ked mi kamoska co sa tvarila ako Panna Maria Upratovacia povedala, ze ona vzdy prezlieka periny prveho v mesiaci a este takym tym tonom akoze casto 😃😃😃
Ked som povedala ze ja raz za tyzden a muzov paplon a poduska sa denne vetraju na terase, plus periem cca raz za par tyzdnov paplony aj podusky, tak dost prehodnotila 😄

babulkomale
24. jan 2022

@travelllerka skôr postavisko 🤣🤣🤣 a o jeho hygiene nemam iluzie...to je tak ked uzitocni idioti dostanu kluce od miesacky.

h2
24. jan 2022

😳 Čo znamená, že u vás sa o poriadok staráš len Ty? Ty nechodíš do práce?
K uterákom: na ruky mením cca každé 2 dni. Keď sme doma a viac sa používajú, tak aj každý deň. Keď máme návštevu, tak predtým dám čisté a po ich odchode tiež, bez ohľadu na to, či sa použili, alebo nie.

travelllerka
24. jan 2022

@babulkomale slovo postavička asi nebolo úplne výstižne 🙂

snezienkaaa82
24. jan 2022

Na ruky 2 krát do týždňa, osušky raz za týždeň. Meniť osušky každý deň je úplne zbytočné. Uteráky na ruky mením karde 2 dní len vtedy, keď sme chori.

babulkomale
24. jan 2022

@travelllerka 👍👍👍🤣

ajka0207
24. jan 2022

Ja vŕta v hlave koľko máš doma uterákov? Lebo ja si umývam ruky zhruba 10-15 krát denne. Čiže na dva dni by to bolo 20-30 uterákov? Kde by som to skladovala? Na ruky máme štyri uteráky a odkedy je sušička tak by stačili aj dva.

darina14m
24. jan 2022

Nečítala som predošlé názory, ale podľa mňa je len lenivý ho prevesiť ak ho hneď šmarí do koša ktorý má po ruke...a vec dalsia-nikdy tam nehádžeme mokré...vždy nechám preschnut a až potom hodím do kosa...nie len uteraky..lebo nie vždy ideš prať hneď, a aby to tam "nezhnilo"

lenka274
24. jan 2022

Tak po vašich odpovediach si pripadám čudná ja! Uterák na ruky mením po týždni, osušky na telo po dvoch. Dieťaťu samozrejme častejšie. Ale veď po umytí som predsa čistá, tak načo denne? A keď nemám rada mokré uteráky, prehodím cez radiátor a hotovo... katastrofa pre planétu!

autor
24. jan 2022

@darina14m on tak je zvyknuty uz z domu od detstva takze lenivostou to podla mna nie je
@ajka0207 ani neviem... mame 1 skrinku v kupelni pod umyvadlom s 3 polickami len s uterakmi na ruky/tvar a presne to tak vychadza ze kazdy 2-3den...
@h2 od zaciatku covidu mam vacsinou HO, do prace osobne chodim spravidla 1-2x do tyzdna takze zatial to zvladam a celu domacnost udrzujem v cistote co sa tyka prania, zehlenia, prachu, vysavania, zametania, riadu atd
@nerko postelne raz do tyzdna a tak isto aj doma sme mensili takze to mi nepride v pohode

h2
24. jan 2022

To je ale predsa úplne jedno, či chodíš do práce, alebo pracuješ z domu. Pracuješ. Nemáš voľno. Ty pracuješ, on pracuje. Ale po práci oddychuje len on a v domácnosti robíš len Ty. Argument, že zatiaľ zvládam, je na nič. Veľmi silno Ti odporúčam toto zmeniť čo najskôr. Ináč na to škaredo doplatíš. Myslím to vážne!

kikuska_wedge
24. jan 2022

Je to jeho vec. Ale ak to tebe prekáža, mal by si to riešiť sám. Teda aj pranie.

komplikovana
24. jan 2022

@autorka naozaj si ber k srdcu rady od @h2. Ak ti to vazne prekaza, tak s tym prestat, nech sa o to stara priatel, lebo si takto na seba upleties bic.

ibrunova
24. jan 2022

Sranda, že si nechce utierať ruky do špinavého uteráka. Ale však snáď si utiera umyté ruky?

hederamonstera
24. jan 2022

@lenka274 tiez kukam

april171
24. jan 2022

@lenka274 absolútne súhlasím, ľudia robia také extrémne hygienické opatrenia a potom tu máme polovicu populácie alergickú a vidíme, že zem plače, ale hlavne, že separujeme, recyklácia nás zachráni